Denní horoskop BERANA na 24. 2. 2022

Beran 24. 2. 2022

Berani, možná se dnes budete muset rozhodnout, zda budete mluvit pravdu, nebo lhát. Za určitých okolností to může být obtížné, zejména pokud se bojíte, že někomu ublížíte. Mějte na paměti, že lež může stát více energie než pravda. Zvažte, co byste chtěli, aby druhá osoba udělala na vašem místě. Držte se svých morálních a etických zásad, i když je to těžké.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Pokud jste si naplánovali, že si vyjdete s někým blízkým, nečekejte, že vše půjde hladce, protože dnešní příznivý aspekt by mohl znamenat, že dojde k několika nečekaným událostem. Pokud se však s tímto narušením dokážete vypořádat, nebude to vlastně nic špatného a může to být dokonce velmi pozitivní, protože se setkáte s jinými lidmi, kteří mohou významným způsobem změnit váš život.

Práce

Pokračujte v práci na tom, co jste včera začali, a svezte se na vlně, na které jste, místo abyste se vzdali a zkusili něco nového. Dotáhněte své kroky do konce, místo abyste je nechali viset ve vzduchu. Doveďte projekty do konce, než začnete nové.

Peníze

Spolupracujete s rodinnými příslušníky, dětmi, partnerem a tvůrčími partnery. Bavíte se tak dobře, že vás možná ani nenapadne zkontrolovat zůstatek na bankovním účtu. A jéje! Příznivé aspekty se postarají o to, abyste se mohli cítit dobře i bez velkého utrácení. Tak, to je mnohem lepší.

Zdraví

Připadáte si někdy jako jojo? Dnešní planetární konjunkce vás může obzvlášť zneklidňovat. Je důležité, abyste uměli od situace ustoupit a nechat čas, aby vše vyřešil. Zvažte cvičení jógy nebo si zajděte na dlouhý běh. Budete tak mít pocit, že jste pro dnešek udělali, co jste mohli, místo abyste se trápili tím, jak změnit věci, které ve skutečnosti nemáte pod kontrolou.

Přečtěte si také