Denní horoskop BERANA na 25. 1. 2023

Beran 25. 1. 2023

Vztahy všeho druhu by měly v této době vzkvétat, Berani. Mysl a emoce se spojí v prospěšném partnerství, což vám umožní lépe porozumět svým blízkým. Posílí se zejména romantické vztahy, protože vám bude jasnější, jaké hodnoty, postoje a motivace váš partner vyznává. Své nové poznatky sdělte všem ve svém okolí, nejlépe jemným, nikoli slovním způsobem. Ten by mohl znít povýšeně.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Obvykle máte jasnou představu o svém názoru na jakékoliv téma, ale dnes vaše schopnost nemusí být tak dobře definovaná jako obvykle. Pokud jdete na schůzku, pak mohou být vaše rozhovory rozsáhlé a naprosto fascinující; můžete dokonce zabloudit na téma citů, ale možná by bylo moudré zatím nepokračovat dál.

Práce

Nápad, který vám dnes ráno připadá skvělý, nemusí zítra vypadat tak skvěle. Nenechte se ostatními nutit k unáhleným rozhodnutím. Než vynesete konečný verdikt, raději se na něj alespoň jednu noc vyspěte. Ostatní mohou počkat.

Peníze

Možná nebudete tak šťastní jako obvykle, ale v tomto období se neuvěřitelně rozvíjíte, protože přijímáte odpovědnost za to, že budete skutečně a zcela sami sebou ve vztahu ke všem, se kterými komunikujete. Zní to jednoduše. Možná se budete cítit více při zemi než kdykoli předtím, zejména pokud jde o šetření versus utrácení. Děláte správné kroky, tak si věřte!

Zdraví

V souvislosti s tímto planetárním uspořádáním máte tendenci zaměřit se na sebe, ale snažte se nebýt příliš kritičtí. Dnešní energie se zaměří na vaše tělo, a ať už jste ve svém fitness plánu kdekoli, zkuste se na sebe podívat laskavým pohledem. Bez ohledu na to, kolik je vám let, byste se sebou měli začít mluvit hlasem dobré matky – povzbuzujícím, zaměřeným na pozitivní věci a především schvalujícím. Nepodléhejte negativnímu myšlení, ale naopak se věnujte pozitivním činům.

Přečtěte si také