Denní horoskop BERANA na 25. 2. 2022

Beran 25. 2. 2022

Berani, pokud se dnes necítí ve své kůži a v ohrožení, neznepokojujte se. Může to být dobře, protože někdy jste příliš důvěřiví nebo zapomínáte na opatrnost, když se pouštíte do něčeho nového. Ve všem, co děláte, buďte trochu více obezřetní, aby se nestalo nic, co nechcete. To platí i pro vztahy. Věnujte věcem trochu více času a přemýšlení, abyste se mohli rozhodovat moudřeji.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Dnešní aspekt vybízí ke spoustě smíchu. Pokud uvažujete o tom, že někomu výjimečnému dáte najevo, co k němu cítíte, je k tomu vhodná doba. Máte důvěru a sebedůvěru být upřímní a otevření a je velmi pravděpodobné, že druzí k vám cítí totéž. Tento den je velmi vřelý a velkorysý, tak toho využijte.

Práce

Začátek dne pro vás bude mnohem produktivnější než konec. Během dopoledne se budete cítit rozverně a komunikace s ostatními bude silná. S postupujícím dnem se však dostaví zmatek a nedorozumění.

Peníze

Spolupracujete s rodinnými příslušníky, dětmi, partnerem a tvůrčími partnery. Bavíte se tak dobře, že vás možná ani nenapadne zkontrolovat zůstatek na bankovním účtu. A jéje! Příznivé aspekty se postarají o to, abyste se mohli cítit dobře i bez velkého utrácení.

Zdraví

Nikdy není pozdě vydat se směrem, kterým chcete. Dnešní planetární konjunkce osvětluje nevyšlapanou cestu a i neústupného člověka může inspirovat k tomu, aby se obrátil a vydal se vstříc nové příležitosti. Váš vnitřní hlas vám pod tímto tranzitem skutečně něco řekne a je ve vašem nejlepším zájmu mu naslouchat. Pomůže vám uklidňující, relaxační cvičení. Jóga, pilates, protahování, zvedání činek  dělejte cokoli, co vás uzemní. Doporučují se také horké koupele.

Přečtěte si také