Denní horoskop BERANA na 25. 3. 2023

Beran 25. 3. 2023

Berani, možná se cítíte poněkud pod psa. Pravděpodobně jste vystresovaní a potřebujete si odpočinout. Zmatené by mohly být i pracovní starosti. Možná máte před sebou spoustu úkolů a nevíte, kde začít. Možná byste dnes vůbec neměli začínat. Možná si potřebujete vzít volno, abyste si odpočinuli, a pak se do toho pustit zítra, až se budete cítit zase sami sebou. Přemýšlejte o tom!

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Svět se točí kolem slov a myšlenek a bez nich by se nic moc nestalo. Dnes máte nějaké představy o té zvláštní osobě ve svém životě, ale nevíte, zda jsou pravdivé, nebo ne. Jediný způsob, jak to zjistit, je zeptat se, i když i to může být zavádějící. Pokuste se přijít na kloub tomu, co vás trápí.

Práce

S přibývajícím dnem pocítíte pomalé a stálé napětí. Zdá se, že vám někdo zazlívá něco, čeho jste dosáhli, například zvýšení platu, které jste si zasloužili. Snažte se, aby vás závist těchto lidí nebrzdila.

Peníze

V této době přemýšlíte o tom, jak ve svém životě vytvořit více finančních příležitostí, a jste připraveni to udělat. Vaše vztahy budou ještě důležitější v práci i v peněžním životě. Možná zjistíte, že otevření se partnerovi vám pomůže dostat se na stejnou finanční vlnu. Ve vašem domě učení a učení se vám bude dařit. Obojí vám ho pomůže shrábnout.

Zdraví

Aspekt ve hře vám připomíná, že vaše budoucnost začíná dnes. Je vhodná doba položit si otázku: Co chcete pro své zdraví? Chcete své tělo ignorovat, dokud nebudou nutná invazivní lékařská opatření? Nebo chcete prožívat informovanost a potěšení z péče o své tělo a mysl spíše preventivním způsobem? Pokud dáváte přednost druhé možnosti, možná je čas investovat do informativního textu: zdravé kuchařky, holistické příručky o hygieně nebo knihy o feng-šuej.

Přečtěte si také