Denní horoskop BERANA na 25. 7. 2022

Beran 25. 7. 2022

Berani, smíchejte dnes realitu s trochou fantazie. Na chvíli si odpočiňte a odreagujte se. Zkuste strávit čas meditací a vyčistěte si hlavu od každodenních starostí. Uklidňující, relaxační činnosti jsou tím nejlepším způsobem, jak dnešní den strávit. Vydejte se na procházku s přáteli a ponořte se do hovoru na obskurní témata. Dopřejte si čas a prostor pro snění.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Planetární energie znamená, že vás dnes nic nezastaví, pokud jde o lásku a romantiku. Pokud jste se zaměřili na nějakou nebohou nic netušící osobu a máte v úmyslu si s ní domluvit rande, pak se zdá, že nemá jinou možnost než vyhovět. Právě teď slovo ne ve vašem slovníku neexistuje, alespoň v tomto ohledu.

Práce

Překonejte dnes malicherné hádky, abyste mohli vidět širší souvislosti. V konfliktu se skrývá příležitost, ať už si to uvědomujete, nebo ne. Předmětem hry není to, kdo má pravdu a kdo se mýlí. Cílem je zlepšení vašeho podnikání.

Peníze

Tento týden je ve vzduchu cítit napětí. Aktivita v oblasti peněz a hodnot vám ukazuje, že je na čase zjistit, zda vám způsob, jakým v současnosti vyděláváte, vyhovuje, Pokud ne, tento aspekt vás silně vybízí k akci směřující k lepšímu řešení. Nenechávejte to na náhodě ani nepředpokládejte, že to za vás udělá někdo jiný. Život může být takový, jaký ho chcete mít.

Zdraví

Některé vztahy určitě pocítí vliv tohoto tranzitu. Napětí pocítí buď vztah s jinou osobou, nebo nějaký vztah, který máte s částí sebe sama, například vztah ke svému tělu. Tuto energii byste mohli využít k explozi na tréninkové scéně! Zvyšte úroveň své váhy, vyzařujte takovou energii, která ostatní motivuje, nebo vyzkoušejte novou aplikaci a odvážně se naučte nové pohyby!

Přečtěte si také