Denní horoskop BERANA na 26. 3. 2023

Beran 26. 3. 2023

Čtení by vám dnes mohlo zabrat hodně času, Berani. Zajímavé se mohou zdát knihy o psychologii nebo okultních vědách, zejména proto, že vaše intuice pracuje na vyšší úrovni než obvykle. Možná se vám nebude chtít mluvit o tom, co vás čeká, ale to nevadí. Nejprve si to budete muset ujasnit, než se o to budete moci srozumitelně podělit.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

To je jedna z příležitostí, kdy vás láska může přimět k přehnané reakci, protože nebudete očekávat, co dnes dostanete na talíř. Může se stát cokoli. Může se objevit někdo z minulosti, kdo se dramaticky změnil, což samo o sobě stačí k tomu, aby vás to šokovalo. Druhý šok zažijete, když vám řekne, že vás chce zpátky - ale zachovejte chladnou hlavu.

Práce

Záblesky z minulosti vám pomohou dnes. Věnujte pozornost těmto vzpomínkám, které se vám vynořují v hlavě. Vstupují do vašeho vědomí z nějakého důvodu. Z těchto vzpomínek se můžete poučit. Aplikujte je na dnešní okolnosti.

Peníze

V této době přemýšlíte o tom, jak ve svém životě vytvořit více finančních příležitostí, a jste připraveni to udělat. Vaše vztahy budou ještě důležitější v práci i v peněžním životě. Možná zjistíte, že otevření se partnerovi vám pomůže dostat se na stejnou finanční vlnu. Ve vašem domě učení a učení se vám bude dařit. Obojí vám ho pomůže shrábnout.

Zdraví

Díky dnešnímu uspořádání planet se cítíte sebejistější a zároveň možná trochu nervózní. Emoce jsou proměnlivé a těžko se dají zařadit do nějakých škatulí. Máte tendenci chtít věci pojmenovat a umět uspořádat podobné s podobným. Proto se můžete cítit frustrovaní, pokud se cítíte více emocionálně v oblastech, kde jste zvyklí cítit se "organizovaně". Aspekt ve hře má tendenci vyvolávat iracionální. Využijte cvičení, které vám pomůže cítit se více pod kontrolou.

Přečtěte si také