Denní horoskop BERANA na 26. 6. 2022

Beran 26. 6. 2022

Berani, věnujte dnes velkou pozornost svým přátelům. Někdo z nich možná prochází těžkým obdobím a potřebuje trochu více podpory a pozornosti. Pokud můžete, dejte dohromady několik kamarádů a uspořádejte improvizovaný oběd či večeři nebo jakoukoli jinou aktivitu, která vám umožní se zasmát, sblížit a sdílet. Vaše přátelství jsou pokladem, kterého je třeba si vážit a pečovat o něj.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Dnešní planetární energie by vám mohly dodat jiskru v oku. Nejpravděpodobněji to bude v souvislosti s konkrétní osobou, se kterou komunikujete, nebo možná na virtuální schůzce, kde se probírají důležité zásady. Ať už navážete rozhovor s konkrétní osobou, nebo se k rozhovoru dostanete nějakým řízením osudu, dopad, který na vás bude mít, bude zcela nečekaný.

Práce

Zdá se, že se vám nic nedaří, ale to neznamená, že jste navždy odsouzeni k nezdaru. Buďte k sobě mírní a trpěliví. Věci se zlepší.

Peníze

V tomto týdnu máte aktivitu v oblasti vašeho horoskopu, která řídí váš domov a vnitřní pocity. Vesmír chce, abyste se posunuli vpřed, abyste tvořili a dobývali. Zároveň však potřebujete postupovat pomalu a vybudovat si pevné základy, než se pustíte vpřed. Vaše pocity mohou být zmatené. Mezitím je čas splatit případné dluhy.

Zdraví

Chcete to, co chcete, a chcete to hned! Dnes se u vás může projevit netrpělivost. Naléhavost, s jakou prožíváte určité pocity, může tento týden ohromit vaše okolí. Snažte se soustředit na to, abyste pochopili, co chcete, a vyjádřili to slovy, díky nimž lidé poznají, jak vám mohou nejvíce pomoci. Tuto přemíru nebeské energie lze zmírnit pomocí jazyka. Další tip: svou frustraci si vyřešte v posilovně nebo na cyklostezce!

Přečtěte si také