Denní horoskop BERANA na 27. 2. 2022

Beran 27. 2. 2022

Jste spokojeni se svou současnou kariérou, Berani? Pokud ne, začněte s plánováním. Existují konkrétní kroky, kterými se můžete řídit, abyste co nejlépe využili dostupných příležitostí. Zvažte návštěvu internetových stránek věnovaných kariéře nebo požádejte o radu kariérního poradce. Nespokojte se s menšími možnostmi, než si zasloužíte. Podívejte se, co můžete najít, a vydejte se vstříc spokojenější budoucnosti.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Odvažte se být jiní – to je motto pro dnešní den, zejména s ohledem na současné planetární uspořádání. Láska a romantika budou vzkvétat, pokud budete ochotni trochu experimentovat a možná někoho milovaného překvapit – i když ne příliš velkým překvapením. Pokud hledáte lásku, nečekejte, že ji najdete na obvyklých místech. Bude právě tam, kde ji nejméně čekáte.

Práce

To, že máte nad někým autoritu, neznamená, že mu ji musíte vmést do tváře. Chovejte se k lidem tak, jak chcete, aby se chovali k vám. Zneužíváním své moci se dostanete pouze do problémů.

Peníze

Spolupracujete s rodinnými příslušníky, dětmi, partnerem a tvůrčími partnery. Bavíte se tak dobře, že vás možná ani nenapadne zkontrolovat zůstatek na bankovním účtu. A jéje! Příznivé aspekty se postarají o to, abyste se mohli cítit dobře i bez velkého utrácení.

Zdraví

Dnes byste mohli být neuvěřitelně vystresovaní. Připadáte si někdy jako terapeut všech? Přicházejí za vámi druzí a vylévají na vás svá trápení a starosti, ale vy jste příliš dobrý přítel na to, abyste je v jejich nouzi odmítl? Pokud je to váš případ, musíte se urychleně stát nedostupnými. Udělejte pro sebe něco výjimečného. Drobnosti, které uděláte pro to, abyste se cítili dobře, nemusí být vzhledem k tomu, jaký máte za sebou týden, luxusem, ale spíše nutností. Je v pořádku, když si čas od času dopřejete povzbuzení!

Přečtěte si také