Denní horoskop BERANA na 28. 2. 2022

Beran 28. 2. 2022

Berani, možná se cítíte energičtěji než po dlouhé době. Planetární aspekty tohoto dne nabízejí silnou energii, která zvýší vaši duševní bystrost a fyzickou sílu, což vám může skutečně pomoci zvládnout a dokončit všechny úkoly, které se na vás dosud hromadily. Pokud se vám toho podaří stihnout tolik, že budete mít času nazbyt, pomozte druhým ulehčit jejich zátěž. Nejprve se však věnujte svým vlastním.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Dnešní planetární konjunkce znamená, že byste měli být opatrní, než se s plnou vervou vrhnete do jakéhokoli vztahu. Může být obtížné zachytit správný druh signálů nebo si ty, které dostanete, splést s jiným než zamýšleným významem. V každém případě si užívejte romantiky, ale zůstaňte nohama pevně na zemi.

Práce

Nerozhodnost, kterou jste pociťovali v posledních dnech, je zcela pryč a vy jste připraveni jít dál. Tento den je vhodný k tomu, abyste se pustili do nových projektů. Pohněte se kupředu. Udělejte první potřebné kroky. Nacházíte se v novém výchozím bodě.

Peníze

Spolupracujete s rodinnými příslušníky, dětmi, partnerem a tvůrčími partnery. Bavíte se tak dobře, že vás možná ani nenapadne zkontrolovat zůstatek na bankovním účtu. A jéje! Příznivé aspekty se postarají o to, abyste se mohli cítit dobře i bez velkého utrácení. Tak, to je mnohem lepší.

Zdraví

Dnešní tranzit vám dodá kuráž, kterou potřebujete, abyste dostali, co si zasloužíte! Pokud v sobě nosíte pocit, že v životě nemáte to, co chcete, dnes je ten správný den říct něco někomu, kdo vám to může dát, nebo si promluvit sami se sebou o tom, co můžete udělat, abyste to získali. Možná uvažujete o nějakém kroku. Neuškodí, když si uděláte malý průzkum o tom, co by bylo potřeba udělat, aby se to uskutečnilo v žádoucím časovém horizontu.

Přečtěte si také