Denní horoskop BERANA na 28. 7. 2022

Beran 28. 7. 2022

Berani, ve vašich emocích je dnes jen málo útěchy. Možná se budete chtít věnovat spíše obchodním záležitostem. Soustřeďte se na vyřizování běžných záležitostí. Vytvořte si plán a držte se ho. Tento den není vhodný k tomu, abyste se odchýlili od normálu, ani to není doba, kdy byste u druhých našli mnoho pochopení. Držte se blízko domova a věnujte se svým osobním záležitostem. Čas je drahocenný. Neplýtvejte jím.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Dnešní den můžete prožít buď vtipkováním, nebo se můžete projít v přírodě, najít si stinné místo pod stromem a sednout si a přemýšlet, co přesně byste měli dělat dál. Upřímně řečeno, přemýšlení a rozjímání by bylo tou nejlepší volbou a vlastně jste už možná dospěli k rozhodnutí. Potřebujete jen trochu více času, abyste si udělali jasno.

Práce

Vaše emoce mohou být trochu ošidné, takže než uděláte nějaký velký krok, ujistěte se, že máte hlavu pevně v pořádku. Vaše nálada může dnes nakonec diktovat všechny vaše kroky, což vás pravděpodobně odvrátí od vaší skutečné kariérní cesty. Buďte opatrní.

Peníze

Aspekty tohoto týdne by mohly zničit vaše snahy o komunikaci. Šance, že své myšlenky nevyřknete, je velká, proto si nepouštějte pusu na špacír, aniž byste si to předem promysleli. Způsob, jakým v současnosti vyděláváte peníze, se mění. Abyste dosáhli nejlepších výsledků, jděte s proudem.

Zdraví

Hlavní přínos fyzické složky vašeho znamení spočívá ve stimulaci energie kolem třetí čakry. Existuje mnoho způsobů, jak toho dosáhnout, a často může být sex jedním z komplikovanějších způsobů, zejména při současném postavení planet. Zkuste si dvakrát až třikrát týdně zacvičit jednoduché jógové pozice a uvidíte, že vaše energie stoupne a rozkvete.

Přečtěte si také