Denní horoskop BERANA na 3. 7. 2022

Beran 3. 7. 2022

Berani, budete mít příležitost vyjasnit si vztahy s některými příbuznými. Někteří z nich občas zneužívají vaší laskavosti a vy jim posloužíte, aniž byste se nad sebou zamysleli. Den bude možná stresující a vy můžete být podráždění. Pokuste se využít tento den ve svůj prospěch a dát si život do pořádku.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Láska a romantika jsou díky dnešní nebeské konfiguraci ohnivější a vášnivější. Své city budete vyjadřovat snadněji než v poslední době. Ať už tak učiníte slovně, nebo koupí nádherného dárku pro svou drahou polovičku, budete se cítit stejně dobře, když tento kompliment vyslovíte, jako když ho dostane. Ve skutečnosti bude přínosný jakýkoli způsob, jakým můžete váš vztah vylepšit.

Práce

Někdo se vás dnes pokusí přemluvit k novému plánu. Vaší první reakcí bude vzbouřit se a trvat na tom, že starší přístup je nejlepší. Dávejte si pozor, abyste k tomuto závěru nedospěli příliš unáhleně. Zvažte něco nového a budete odměněni.

Peníze

Aspekty tohoto týdne ovlivňují váš dům peněz a hodnot. Na tuto oblast vašeho života je nyní kladen důraz a můžete být nuceni se na ni zaměřit téměř proti své vůli. To, jak šetříte a vyděláváte, bude v této době pod drobnohledem. Možná budete muset přijít na to, jak obojí dělat lépe.

Zdraví

Máte široký vkus a často jste tím, kdo si u stolu objedná něco nového nebo neobvyklého. Tato chuť je spojena s ochotou prozkoumávat fyzické a smyslové oblasti života. Je důležité být otevřený fyzickému potěšení, ačkoli někteří si k tomu od mládí nedávají svolení a blokují se. Tělo může zablokovanou energii ukládat hluboce skrytým způsobem. Pokud vás to zajímá, experimentujte s různými holistickými masážními postupy (jedním z nich je Alexandrova technika).

Přečtěte si také