Denní horoskop BERANA na 9. 1. 2023

Beran 9. 1. 2023

Berani, nadměrná konzumace jídla nebo pití by vás dnes mohla přivést do stavu, kdy se budete cítit trochu pod psa. Proto bude obtížné soustředit se na cokoli, co vyžaduje vaši pozornost. Možná jen potřebujete zvolnit, abyste načerpali novou energii. Dělejte jen tolik, abyste měli čisté svědomí, ale nevyčerpávejte se. Vezměte si dobrou knihu, šálek čaje, pak si sedněte na gauč a relaxujte.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Nebeské vlivy v nás probouzejí hluboko pohřbené pocity. Ať už je vyvolala nějaká konkrétní událost, nebo ne, může to být docela překvapení. Pomohlo by vám, kdybyste si o těchto věcech mohli promluvit s někým blízkým, například s partnerem nebo milovanou osobou, protože v takových situacích máte tendenci hloubat sami.

Práce

Dnes byste se měli pustit do umělecké nebo tvůrčí práce, kterou potřebujete dokončit. Energie je vhodná k tomu, aby se vaše představivost rozvíjela a vaše snivá stránka převzala vládu. Práci, která vyžaduje soustředění nebo praktickou perspektivu, odložte.

Peníze

Tento týden máte spoustu energie na to, abyste něco udělali. Jste plní akce a prosazování, takže není dobré sedět a čekat, až vám ostatní otevřou dveře. Máte podněty a nástroje k tomu, abyste se dostali tam, kde potřebujete vydělat více peněz. Přemlouvejte se, aniž byste byli příliš arogantní nebo sebejistí.

Zdraví

Když se vás dotkne mystická energie uvolněná dnešním vyrovnáním planet, probudí se vaše duchovní stránka. Je to nádherný čas, kdy se můžete cítit zapojeni do své citlivé stránky. Nadále si užívejte energie, s níž se běžně spojujete, a snažte se všímat si inspirace, kterou přináší zapojení do náročného fyzického cvičení. Dobrý dlouhý běh může pozitivně probudit vaše emoce. Také to může být příznivý čas pro romantiku.

Přečtěte si také