Denní horoskop BLÍŽENCŮ na 1. 7. 2022

Blíženci 1. 7. 2022

Blíženci, hvězdy vás donutí ujasnit si své postavení v kolektivu. Když jste součástí skupiny, máte velkou moc, ale v komunikaci jste někdy neobratní. Ne vždy se vám to podaří. Postavení planet na vás bude mít blahodárný vliv a vy budete mít tendenci dávat svůj život pod drobnohled.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Současná astrální konfigurace s sebou přináší potřebu být o samotě, abyste se mohli zamyslet nad některými událostmi, které se v poslední době staly, a také vám pomůže pochopit, co chcete od určitého vztahu. Potřebujete tento prostor, abyste se mohli soustředit a uklidnit. Jakmile se znovu vzpamatujete, budete v pořádku.

Práce

Jdete do boje a ne jen na pracoviště. Budete se cítit v rozporu s lidmi, se kterými přijdete do styku. Někdo sahá po sešívačce ve stejnou dobu jako vy a narážíte na sebe. Je to prostě jeden z těch dnů.

Peníze

Je důležité, abyste nyní nevěřili každému na slovo, ale sami si zjistili, jaký plán by mohl být pro vaše peníze nejlepší. Investiční nástroje mohou být nepřehledné, a proto požádejte o pomoc kvalifikovaného finančního poradce, který vám pomůže proniknout přes všechen ten humbuk a udělat si jasno. Vesmír zatím dodává spoustu pikantností.

Zdraví

Někdy se chováte docela uzavřeně a máte dvojí povahu, která lidi občas vyvede z míry. Někdy dokonce i vás! Máte takové základní potřeby, ale přesto se občas cítíte nevysvětlitelně osamělí. Chcete-li se naladit na tyto potřeby, které nejsou tak uzemněné, zkuste se zapojit do nějakého druhu vodní terapie. Začněte tím, že si uděláte z vany svou svatyni. To znamená speciální mýdla, pěkné ručníky, zábavné hračky do koupele a nějakou dobrou četbu. Dobrou praktikou je také plavání, parní lázeň a sauna.

Přečtěte si také