Denní horoskop BLÍŽENCŮ na 10. 10. 2022

Blíženci 10. 10. 2022

Nyní před vámi stojí velká síla. Může se zdát, že se tato energie nikdy nezastaví. Může být psychická nebo fyzická, ale v každém případě jí možná necháváte pohltit příliš mnoho své pozornosti. Snažte se nenechat se vtáhnout do dramatu, které se vás ve skutečnosti netýká. Napravte věci, které můžete změnit, a zbytek nechte být. Převezměte odpovědnost za své činy a nechte ostatní, ať se starají o své.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Možná jste se ocitli zcela pohlceni vztahem, který vás zavedl do oblastí zkušeností, do nichž byste za normálních okolností nikdy nevstoupili. Dnes si možná také uvědomujete, kolik dalších oblastí vašeho života nyní začalo trpět v důsledku vašeho velmi jednostranného postoje. Musíte to změnit dřív, než to ublíží ostatním. Začněte hned a nebude pozdě!

Práce

Vaše schopnost soustředění je silná a máte dobrou náladu. Celkově je tento den skvělý k tomu, abyste se dostali k jádru jakéhokoli úkolu, kterým se zabýváte, a tento úkol snadno a efektivně splnili. Pokud převezmete řízení, můžete hodně získat.

Peníze

Toto období je plné harmonických aspektů, které přinášejí lásku do vašeho domácího života a umožňují vznik vřelých citů a vzpomínek. Zároveň jste vybízeni k tomu, abyste se o nich otevřeli a možná dokonce využili klíčová témata a vhledy, které se právě teď vynořují, pro svou práci. Dejte průchod své fantazii a možná zjistíte, že jste plní skvělých nápadů, které vám i vašim blízkým přinesou více peněz.

Zdraví

Vaše tvůrčí úsilí začíná přinášet ovoce, a to je důvod k oslavě. Nezačínejte však zanedbávat program, který se snažíte dodržovat v oblasti stravy a cvičení. Nyní je více než kdy jindy důležité udržovat vnitřní cesty otevřené - fyzicky i energeticky. Alespoň třikrát týdně musíte své tělo procvičovat, abyste nechali probublávat čerstvou energii a starou energii recyklovat dál vesmírem. Jste si vědomi toho, že jste součástí něčeho většího - chovejte se podle toho!

Přečtěte si také