Denní horoskop BLÍŽENCŮ na 10. 7. 2022

Blíženci 10. 7. 2022

Blíženci, ve vašem domě by se mohly náhle objevit skryté problémy. Mohlo by jít o vodovod, elektřinu nebo zdi. Rozhodně jsou naznačeny opravy. Nejlepší bude, když se o ně postaráte hned, než abyste čekali. Zanedbaný problém se bude jen stupňovat. Pravděpodobně bude lepší zavolat odborníky, než se pokoušet o opravu svépomocí. Takové věci jsou sice nepříjemné, ale stávají se.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

V této době jste schopni předstírat nevědomost a předstírat, že nevíte nic o tom, co se rychle stává výzvou ve vašem milostném životě. Současné astrální energie naznačují, že strkáním hlavy do písku se ve skutečnosti připravujete o skvělou příležitost přetvořit svůj vztah podle nových a pozitivnějších zásad. Za trochu zmatku, který z toho vzejde, to stojí.

Práce

Možná máte v hlavě pevný plán, ale do cesty se vám pletou zmatené nápady někoho jiného a nutí vás své myšlenky zvažovat. Nepochybujte o sobě. Věřte, že vaše myšlenky jsou správné a že jste na správné cestě.

Peníze

Tento týden se možná budete muset trochu ohánět všemi astrologickými aspekty! Vesmír může přinést spoustu novinek a nabídek, což je skvělé, ale budou krátkodobé, takže buďte připraveni jednat. Pokud náhodou obdržíte nějakou špatnou zprávu, nezapomeňte si dát pauzu na zotavení.

Zdraví

Dnešní planetární konjunkce je spojením ženských a mužských kvalit. Provádíte inventuru své citové skříně: máte v osobním životě vše, co potřebujete? Nevadí vám být sami? Máte pocit, že potřebujete více pozornosti od druhých? Pro některé z vás, kteří jste zvyklí obejít se bez něčeho nebo si vystačit s málem, jsou tyto otázky matoucí. Je mnohem snazší zjistit, co potřebujete po citové stránce, když jste v přiměřeně dobré fyzické kondici.

Přečtěte si také