Denní horoskop BLÍŽENCŮ na 10. 8. 2022

Blíženci 10. 8. 2022

Tento den se cítíte na pokraji citového zhroucení nebo triumfálního prozření, Blíženci. Abyste si zajistili pozitivní výsledek, neberte se příliš vážně. Tento den má v sobě určitou intenzitu, která pravděpodobně způsobí, že se každý bude cítit navinutý jako pružina. Jeden neopatrný krok by mohl odstartovat katastrofu. Dělejte, co můžete, abyste napětí spíše zmírnili, než abyste ho zvyšovali.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Někteří lidé do svých vztahů vklouzávají a odcházejí z nich zadními dveřmi, ať už se cítí dobře, nebo ne. Při dnešním uspořádání planet si jen dejte pozor na tendenci chtít zmizet ze scény, místo abyste upřímně řekli, co cítíte. Pravda by byla lepší. Také vašemu partnerovi by pomohlo, kdyby věděl, na čem je. Vžijte se do jeho situace.

Práce

Dávejte si pozor na někoho, kdo se chová spíše sobecky. Takový člověk není na vaší straně, i když si to možná chce myslet.

Peníze

Může se zdát, že se s ohledem na peněžní aspekty a hodnoty ve vašem domě vracíte zpět. Možná máte na mysli peníze, ale věci se stále odkládají nebo vám stojí v cestě. Je to šílené a naštěstí dočasné. Dobrou zprávou je, že je snadné komunikovat ve všech oblastech vašeho života. Pokud potřebujete bankovní půjčku, dejte si dohromady dokumentaci a jděte si pro ni.

Zdraví

Během současného tranzitu budete tento týden pociťovat neobvyklé a pozitivní impulsy. Nové způsoby, jak dělat běžné věci, vás budou motivovat k tomu, abyste se prosadili a rozšířili si obzory. Zkuste tuto energii uplatnit ve svém jídelníčku tím, že se poohlédnete po zdravých receptech, které využívají ingredience, k nimž obvykle nemáte chuť přistupovat. Pokud tak učiníte, budete si jídlo ještě více vychutnávat. Zkuste si například místo masa připravit jídlo z tofu a místo smetany do kávy zkuste sójové mléko.

Přečtěte si také