Denní horoskop BLÍŽENCŮ na 11. 7. 2022

Blíženci 11. 7. 2022

Blízký přítel nebo milostný partner se může zdát v poněkud klidné náladě, Blíženci, a může se zdát, že s vámi nechce komunikovat. Možná vás napadne, zda se na vás tato osoba nezlobí nebo zda jste neřekli či neudělali něco, co nebylo v pořádku. Je pravděpodobné, že to, co vašeho přítele trápí, souvisí spíše s prací, rodinou nebo penězi než s vámi. Prostě mu dejte jasně najevo, že jste mu v případě potřeby k dispozici.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Nebojte se, pokud si nejste zcela jisti, jak se váš současný vztah vyvíjí. Dnešní astrální konjunkce znamená, že byste si v průběhu dne mohli klást otázku, zda o vás skutečně stojí, či nikoli. Vaše intuice vám napovídá, že velmi, a přesto se může zdát, že jejich současné činy tomu neodpovídají. Věřte tomu, co vám říká vaše srdce.

Práce

Právě začal nový úžasný sedmiletý cyklus, v němž jsou vaše schopnosti citlivosti a intuice více uvnitř než venku. Uvažujte o tom, že se začnete věnovat oborům, o kterých jste snili a které vám pomohou uplatnit vaše psychické schopnosti.

Peníze

Tento týden se možná budete muset trochu ohánět všemi astrologickými aspekty. Vesmír může přinést spoustu novinek a nabídek, což je skvělé, ale budou krátkodobé, takže buďte připraveni jednat. Pokud náhodou obdržíte nějakou špatnou zprávu, nezapomeňte si dát pauzu na zotavení.

Zdraví

V těchto dnech se cítíte do značné míry pod kontrolou a máte plné právo na to, abyste se uklidnili a byli v klidu a pohodě. To samozřejmě neznamená, že nebudete cvičit nebo se vzdáte zdravého spánku! To by bylo kontraproduktivní. Cítíte se v klidu se svým svědomím, takže si užívejte dlouhých běhů a pocitu klidu, který máte, když trávíte čas o samotě. Vaše povaha je značně duchovní a cvičení živí vašeho ducha.

Přečtěte si také