Denní horoskop BLÍŽENCŮ na 12. 2. 2022

Blíženci 12. 2. 2022

Jako tým kapsářů v davu vás může sledovat skupina, která tajně plánuje zneužít vaší nevinnosti, Blíženci. Jeden z nich může pracovat na tom, aby odvedl vaši pozornost něčím hravým a neškodným, zatímco ostatní budou za vašimi zády tajně pracovat na krádeži vašich cenností. Dávejte na sebe a na svůj majetek neustále pozor.

Charakteristika znamení Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Pokud se vám někdo líbí a vy usilujete o jeho přízeň, možná dnes zjistíte, že jste se k němu přiblížili zase o něco víc. Díky astrální energii budete odhodlanější než kdy jindy, abyste odsunuli své zábrany a našli si cestu k jeho srdci. Netlačte ale na pilu, mohli byste ho zbytečně odradit. Jděte na to jemně a pomalu.

Práce

Vaše dobrá komunikace vás může dostat do jakýchkoli dveří, do kterých dnes chcete vstoupit. Ostatní lidé kolem vás mají úžasné nápady a vy máte schopnost tyto nápady dostat mezi lidi a zefektivnit je. Buďte si jistí, že vás chtějí mít ve svém týmu.

Peníze

Možná toužíte po tom, abyste si v životě vyhradili více času a doma měli více prostoru pro své nejnovější projekty. Pokud jste chtěli tvořit z domova, ať už jde o psaní knihy, přípravu online výukového kurzu nebo prodej nemovitostí, je právě teď ten správný čas začít. Podpořte ale své plány solidními investicemi do důvěryhodných institucí.

Zdraví

Další den, další planetární energie - a vy jste plní velkých nápadů. To, co se rozhodnete vytvořit, vám nepochybně přinese uspokojení. Své nápady však musíte uvést v život a je jen na vás, abyste skutečně motivovali své tělo k potřebným krokům směřujícím k realizaci vašich snů. Cvičení by mělo být tento měsíc na prvním místě vašeho seznamu úkolů.

Přečtěte si také