Denní horoskop BLÍŽENCŮ na 12. 7. 2022

Blíženci 12. 7. 2022

Blíženci, dnes můžete mít zvýšené psychické vědomí. Pravděpodobně si toho všimnete nejdříve, když zachytíte myšlenky a pocity členů rodiny a možná vás napadnou stejná slova ve stejnou dobu. V průběhu dne si tohoto jevu můžete všimnout častěji. Možná zažijete vize nebo silné předtuchy. Využijte této schopnosti co nejvíce. Může zvýšit vaše porozumění druhým.

Charakteristika znamení Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Nebojte se, pokud se cítíte mnohem sentimentálněji než obvykle; pravděpodobně je to způsobeno současnými planetárními energiemi. Pokud již máte trvalý vztah, využijte této skvělé příležitosti k oslavě vaší dosavadní společné cesty a k ještě hlubšímu závazku do budoucna. Pokud hledáte lásku, zkuste dělat něco, co souvisí s uměním.

Práce

Řiďte se svým instinktem a budete obdařeni záblesky geniality. Skvělé nápady přijdou jako blesk z čistého nebe a vy se jich jistě budete chtít chopit. Není třeba váhat ani otálet, prostě jednejte. Jste na dobré cestě k úspěchu.

Peníze

Tento týden se týká vzrušující, ale zároveň poněkud skličující činnosti ve vašem komunikačním sektoru, která po vás žádá, abyste se stali profesionálnějšími ve svém způsobu vyjadřování. Ačkoli se vám může zdát, že je situace napjatá, je to vynikající příležitost k tomu, abyste se hlouběji věnovali duchovním praktikám, jako je meditace a jóga, zejména pokud vám pomohou zpracovat nové myšlenky, které vám nakonec mohou vydělat více peněz.

Zdraví

Proniká vámi hluboký pocit vědění, a přesto se nespokojíte jen s ním. Zůstaňte na vrcholu své hry s cvičením a lehkou, vyváženou stravou. Vyhněte se konzumaci nadměrného množství chleba a jiných sacharidů. Vhodné je nyní jíst ryby, salát a luštěniny. Konzumujte velké množství vody a dopřejte si dostatek odpočinku. Zatímco budete prosazovat tento druh disciplíny ve svém fyzickém životě, váš duševní a emocionální život se může rozjet.

Přečtěte si také