Denní horoskop BLÍŽENCŮ na 13. 2. 2022

Blíženci 13. 2. 2022

Než dnes začnete jednat, přesvědčte se, že jste emocionálně vyrovnaní. A ujistěte se, že jste pevně rozhodnutí. Je skvělá doba začít něco podnikat. Dotáhnout plány do konce by neměl být problém. Obtížnější pro vás bude udělat první krok. Dnešek je pro to ideální, takže si nenechte tuto příležitost ujít. Věřte své intuici.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Hvězdy vás vybízí k tomu, abyste změnili svůj vztah ke svým nejbližším. Možná si náhle uvědomíte, že jste ovládání rutinou a váš život je trošku monotónní. V dobrém i ve zlém. Nyní je čas na změnu a posun na zcela novou úroveň.

Práce

Možná máte tendenci přehlížet drobné záležitosti a necháváte tuto práci na někom jiném. Zde buďte opatrní. Pokud tuto důležitou část práce přenecháte někomu jinému, je pravděpodobné, že ji bude vykonávat s ohledem na své vlastní zájmy.

Peníze

Možná toužíte po tom, abyste si v životě našli více času a mohli se věnovat se tomu, co vás baví a zajímá. Pokud toužíte napsat knihu, uspořádat online výukový kurz nebo koupit či prodat nemovitost, je právě teď ten správný čas. Podpořte své plány a investujte do důvěryhodných institucí.

Zdraví

Začnete se cítit trochu nevyrovnaní, proto si dopřejte hýčkání a rozmazlování. Odložte své povinnosti a rozhodujte se podle toho, co vám vyhovuje. Máte sklon pomáhat přátelům, ale zkuste tento týden vaši dobrosrdečnost trochu omezit. Soustřeďte se na sebe a své vlastní fyzické potřeby - čas je váš nejcennější majetek. Využijte ho proto k pohybu i odpočinku. A třeba i k přípravě nějakého zdravého jídla.

Přečtěte si také