Denní horoskop BLÍŽENCŮ na 13. 7. 2022

Blíženci 13. 7. 2022

Blíženci, profesní zájmy mohou dočasně narušit váš společenský život. To by mohlo způsobit menší třenice mezi vámi a blízkým přítelem nebo milostným partnerem. Váš přítel bude chtít spíše dumat, než aby s vámi o tom diskutoval. Nebojte se. Tato osoba se z toho dostane a bude mít více pochopení. Vysvětlete mu situaci, jak nejlépe umíte, a pak pokračujte v práci.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Možná máte pocit, že se vás někdo snaží dotlačit do vztahu rychleji, než jste ochotni. Uspořádání planet vytváří velmi energickou atmosféru, v níž ti, kteří jsou dostatečně odhodlaní, těžko snášejí jakékoli překážky. Možná budete muset přesně říct, proč se cítíte tak, jak se cítíte - tedy pokud chcete mít klid.

Práce

Máte nápady, zdroje a touhu dokončit projekt, který je pro vás důležitý, ale bohužel se na něj nedokážete soustředit. Dnes vám chybí pořádná disciplína a čistá motivace, abyste se dali do pohybu. Snažte se více.

Peníze

Tento týden se týká vzrušující, ale zároveň poněkud skličující činnosti ve vašem komunikačním sektoru, která po vás žádá, abyste se stali profesionálnějšími ve svém způsobu vyjadřování. Ačkoli se vám může zdát, že je situace napjatá, je to vynikající příležitost k tomu, abyste se hlouběji věnovali duchovním praktikám, jako je meditace a jóga, zejména pokud vám pomohou zpracovat nové myšlenky, které vám nakonec mohou vydělat více peněz.

Zdraví

Když se vás dotkne mystická energie uvolněná dnešním vyrovnáním planet, probudí se vaše duchovní stránka. Je to nádherný čas, kdy se můžete cítit zapojeni do své citlivé stránky. Nadále si užívejte energie, s níž se běžně spojujete, a snažte se všímat si inspirace, kterou přináší zapojení do náročného fyzického cvičení. Dobrý dlouhý běh může pozitivně probudit vaše emoce. Také - může to být příznivý čas pro romantiku.

Přečtěte si také