Denní horoskop BLÍŽENCŮ na 14. 2. 2022

Blíženci 14. 2. 2022

Blížencům hrozí, že se objeví nečekané starosti o někoho z rodiny. Ať už se blízký člověk rozhodně radikálně změnit svůj život, nebo bude prožívat osobní či pracovní krizi, buďte mu oporou. Až se rozhodne svěřit se vám se svými trabli, nenuťte mu svoje řešení, zkuste ho pouze navést na správnou cestu.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Může se stát, že se v milostném životě budete poněkud zacyklovat a začnete pociťovat nudu. Zkuste se proto zamyslet nad zdrojem vaší nespokojenosti a nebojte se podniknout kroky k její nápravě. Dost možná tím zlepšíte náladu nejen sobě, ale i svému partnerovi, který k vám rázem bude znatelně vstřícnější.

Práce

V poslední době jste se zaměřili na upouštění od starých nevyhovujících pracovních návyků a přecházení na nové, efektivnější. Tento proces občas může být obtížnější, přesto se v něm pokuste vytrvat. Je jen otázkou času, kdy si vašich snah všimnou nadřízení a náležitě je ocení.

Peníze

Ačkoliv si ve finanční oblasti nemáte na co stěžovat, láká vás představa trávit více času osobnímu rozvoji. Zkuste si proto zařídit možnost trávit více času doma a zaměřit se na tvůrčí činnosti či online kurzy, které vás posunou dál nejen profesně. Ignorovat byste neměli ani myšlenky na investice, teď je pro ně možná nejlepší období v roce.

Zdraví

Ačkoliv vás netrápí žádné zdravotní potíže, možná si nebudete připadat úplně ve své kůži. Zkuste proto podobné pocity zahnat při sportovní aktivitě typu běh či plavání. Vyčistíte si hlavu, přijdete na jiné myšlenky a bude vám lépe i fyzicky. V případě, že vás překvapí návaly nevysvětlitelného stresu, dopřejte si horkou koupel třeba s uklidňujícím levandulovým olejem.

Přečtěte si také