Denní horoskop BLÍŽENCŮ na 14. 7. 2022

Blíženci 14. 7. 2022

Blíženci, vaši blízcí o vás mohou mít trochu strach. Příliš mnoho práce a společenských aktivit může způsobit, že se budete cítit hůře než obvykle a možná budete mít i trochu horečku a bolest hlavy. V takovém případě je tento den vhodný k tomu, abyste si vzali volno, zůstali doma a odpočívali. Nedělejte si starosti s tím, že byste sabotovali svůj úspěch. Ten bude pokračovat. Udělejte si přestávku a vaše tělo se vám odmění větší jasností a soustředěností.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Dnešní planetární energie může být docela poučná, protože objevíte něco, co jste nevěděli. Může se ukázat, že někdo, koho jste měli tajně rádi, má stejně rád i vás, ale možná své city skrýval z důvodů, které možná nedávají příliš smysl. Ačkoli to pro vás může být docela šok, je to vlastně příjemné – pro jednou.

Práce

Možná máte pocit, že vaše schopnosti nejsou na pracovišti plně využity. Nezapomeňte o tom informovat zaměstnavatele. Nebojte se dnes předvést své dovednosti a ukázat, že jste cennější, než si ostatní mohou myslet.

Peníze

Tento týden se týká vzrušující, ale zároveň poněkud skličující činnosti ve vašem komunikačním sektoru, která po vás žádá, abyste se stali profesionálnějšími ve svém způsobu vyjadřování. Ačkoli se vám může zdát, že je situace napjatá, je to vynikající příležitost k tomu, abyste se hlouběji věnovali duchovním praktikám, jako je meditace a jóga, zejména pokud vám pomohou zpracovat nové myšlenky, které vám nakonec mohou vydělat více peněz.

Zdraví

Vaše znamení je plné tajemství – za formálním zevnějškem se skrývá něco tajemného, co málokdo vidí. Někdy můžete mít dokonce problém nechat se do tohoto tajemství zasvětit. Doporučuje se lépe poznat svou duchovní stránku prostřednictvím nějakého druhu meditace. Meditace může znamenat mnoho různých věcí – zpívání není nutné! Za meditaci lze považovat cokoli, co vám vyhovuje a co vám umožňuje duchovně růst  pokud se jedná o soustavnou praxi.

Přečtěte si také