Denní horoskop BLÍŽENCŮ na 15. 2. 2022

Blíženci 15. 2. 2022

Blíženci, nepříjemnosti každodenního života vás dnes mohou rozladit. Silné názory a podivné výstřednosti druhých lidí můžete těžko překousnout. Emoce by se také mohly vzedmout a vy můžete svádět boj s pocity ve svém vlastním srdci. Možná, že někdo, na kom vám hluboce záleží, vytváří ve vašem vztahu zbytečné třenice.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Když dnes mluvíte s někým blízkým, nemusíte se snažit prokládat svůj rozhovor skrytými významy a jemnými narážkami. Současný astrální aspekt vás vybízí k tomu, abyste říkali to, co si myslíte, a mysleli to vážně; nechoďte kolem horké kaše ani se nesnažte najít jiný způsob, jak sdělit své poselství, což zároveň znamená, že se můžete s radostí vyhnout jakýmkoli závazkům.

Práce

Věnujte více času úpravě svého vzhledu. Lidé oceňují a respektují ty, kteří jsou upravení, čistí a dobře oblečení. Navíc se budete cítit sebevědoměji, když budete vědět, že vypadáte upraveně. Dostanete se dál, než si myslíte, že je možné.

Peníze

Kdybyste se snažili, nemohli byste být ještě více společenští, a to vám pomůže, aby si vaší práce všimli lidé, kteří vám mohou pomoci postoupit. Navštěvujte pracovní akce a rozšiřujte svou sociální síť, jak jen to jde. Současně pracujte na svých komunikačních dovednostech, abyste z každé nové práce nebo zakázky na volné noze získali takové peníze, jaké chcete a potřebujete.

Zdraví

Kráčet po ohnivé stezce je trochu podobné tomu, jak může vypadat tento týden. Planetární konjunkce představuje příležitost k tomu, abyste díky soustředění a odhodlání překonali vše, co vypadá děsivě. Dopřejte si odvahu tím, že se tento týden budete držet svého pravidelného zdravotního režimu. Pokud víte, že jste o sebe pečovali, budete mít tendenci se odvážně rozhodnout, když se vám naskytne příležitost.

Přečtěte si také