Denní horoskop BLÍŽENCŮ na 15. 7. 2022

Blíženci 15. 7. 2022

Blíženci, dnes můžete vložit hodně energie do svého milostného vztahu. Astrální energie vás vybízí, abyste se zaměřili na romantiku. Obdarujte svou drahou polovičku zvláštním dárkem, abyste ukázali, jak moc vám na ní záleží, a stravte spolu nějaký čas o samotě. Jakýkoli dnes započatý nebo rozvinutý románek se pravděpodobně ukáže jako stabilní a dlouhodobý. Nedovolte, aby vám v cestě stál strach. Pokračujte vpřed.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Současné astrální nastavení naznačuje, že váš milostný život může rozkvést v duchovním prostředí, možná na virtuálním meditačním kurzu nebo na nějakém diskusním fóru o józe. Zdá se, že k tomuto splynutí myslí a srdcí jistě dojde v době, kdy jste mimo svůj běžný denní režim nebo kdy si užíváte několikadenní přestávku. Bude to pro vás oba hluboce uspokojující.

Práce

Opozice v poslední době získala významnou podporu. Najednou se díváte sami na sebe a ptáte se, co jste udělali? Získávali jste aktivně podporu ostatních? Pokud ne, možná byste se nad tím měli zamyslet. Čím dříve, tím lépe.

Peníze

Tento týden se týká vzrušující, ale zároveň poněkud skličující činnosti ve vašem komunikačním sektoru, která po vás žádá, abyste se stali profesionálnějšími ve svém způsobu vyjadřování. Ačkoli se vám může zdát, že je situace napjatá, je to vynikající příležitost k tomu, abyste se hlouběji věnovali duchovním praktikám, jako je meditace a jóga, zejména pokud vám pomohou zpracovat nové myšlenky, které vám nakonec mohou vydělat více peněz.

Zdraví

Udržování dobré kondice je jednou z věcí, na kterou můžete být opravdu hrdí. Vaše zdraví je souhrnem veškerého času, který věnujete udržování kondice, správnému stravování a tomu, abyste se vyhýbali nebezpečí. Věnujte se tomuto ušlechtilému úsilí hned teď. V péči o své zdraví upřednostněte práci pro sebe před prací pro druhé. To, co uděláte pro sebe, pokud jde o vlastní zdraví, bude mnohem lepší než cokoli, co můžete udělat pro někoho jiného.

Přečtěte si také