Denní horoskop BLÍŽENCŮ na 16. 2. 2022

Blíženci 16. 2. 2022

V peněžních záležitostech můžete dnes pokročit díky své intuici a vnitřní síle, Blíženci. Možná tušíte, že váš nápad, jak si přivydělat, by mohl fungovat. Přinejmenším se na něj podívejte. Nenechte si to od nikoho vymluvit, dokud nebudete znát fakta. Možná také znovu objevíte dlouho zanedbávaný talent, který se vám nyní bude hodit.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Atmosféra dne vám může ztěžovat rozhodování o tom, jaké kroky podniknout v souvislosti s určitým vztahem. Možná přemýšlíte, zda se vydat pomalejší cestou a vyčkat a doufat, že vás váš vyvolený brzy pozve na rande, nebo jestli byste měli udělat něco překvapivého a originálního, čímž byste pravděpodobnost konverzace učinili mnohem jistější, ne-li nevyhnutelnou.

Práce

Když se v práci rozhoří hádky, dejte si pozor, abyste nakonec nehráli za oba týmy. Ostatní vás mohou považovat za podrazáka a brzy ztratíte respekt z obou stran. Vyberte si jednu, nebo druhou stranu, nebo se do boje vůbec nezapojujte.

Peníze

Nemůžete být ještě více společenští, a to vám pomůže, aby si vaší práce všimli lidé, kteří vám mohou pomoci postoupit. Navštěvujte pracovní akce a rozšiřujte svou sociální síť, jak jen to jde. Současně pracujte na svých komunikačních dovednostech, abyste z každé nové práce nebo zakázky na volné noze získali takové peníze, jaké chcete a potřebujete.

Zdraví

Nejlepší na dnešním aspektu je, že si můžete udobřit přátele. Zůstaňte uvolnění, jděte do posilovny, pokud je to možné, cvičte jógu a pijte vodu! Pokud zůstanete v kontaktu se svými vlastními potřebami po fyzické stránce, je méně pravděpodobné, že budete odtažití. Až bude tento tranzit praskat ve švech a šustit peřím, což se jistě stane, budete se moci lépe vzpamatovat, pokud dokážete být flexibilní.

Přečtěte si také