Denní horoskop BLÍŽENCŮ na 16. 6. 2023

Blíženci 16. 6. 2023

Blíženci, dnes pro vás může být těžké sedět v klidu. Lidé vás mohou tahat za nos zprava i zleva, aby z vás vytáhli něco dobrého. Cokoli, co se zdá být pevné a uzemněné, může být nakonec chatrné a odtažité. Dávejte si pozor, kam šlapete. Půda může bez varování ustoupit. Váš apetit může být nenasytný, ale je pravděpodobné, že nebude zdaleka dost potravy, která by vás uspokojila.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Dnešní astrální konjunkce může způsobit, že se vám tento den bude zdát poněkud emotivní a ke konci dne byste se mohli začít cítit zranitelní. To není nic špatného, až na to, že se neradi cítíte v takové nevýhodě. Kdybyste viděli, že je to spíše požehnání než problém, tolik byste se tím netrápili. Váš partner nyní ví, že jste koneckonců zcela lidští.

Práce

Těžko se rozhodujete, zda vám práce, kterou vykonáváte, přináší uspokojení, po kterém toužíte. Ocitli jste se mezi dvěma kameny a situace se bude jen zhoršovat, čím více o ní budete přemýšlet. Důvěřujte svému srdci, ne hlavě.

Peníze

Stále máte omezující aspekty, které zpomalují vaši oblast peněz, což může být někdy frustrující. Dostáváte však také nové rozkazy. Nejvíce se to týká vaší každodenní práce, která prochází velkou změnou. Možná dokonce změníte povolání nebo způsob, jakým pravidelně přinášíte peníze. Dávejte si pozor na své zdraví, které by se v důsledku stresu mohlo vyčerpat.

Zdraví

Pokud se dnes cítíte přetíženi, oddejte se svým pečovatelským vlastnostem, abyste se ochránili před jakoukoli újmou. Netlačte na sebe. Pokud se můžete věnovat nějakému druhu cvičení, doporučujeme to, ale nezapomeňte, že odpočinek je stejně důležitý jako aktivita. Dopřejte si horkou koupel s kapkami levandulového oleje a udělejte si čas sami na sebe, pište si deník nebo poslouchejte hudbu. Způsob, jakým se k sobě chováme, když se cítíme pod psa, hluboce ovlivňuje naše zdraví.

Přečtěte si také