Denní horoskop BLÍŽENCŮ na 16. 7. 2022

Blíženci 16. 7. 2022

Blíženci, máte rádi samotu, ale dnes se můžete cítit více samotářsky než obvykle. Přátelé vás mohou pozvat ven, ale vy nabídku pravděpodobně nepřijmete. Možná se dokonce budete cítit trochu podráždění. Dnešní den je vhodný k tomu, abyste si zacvičili nebo se vrhli do vlastních projektů. Vaše koncentrace je dobrá a fyzická aktivita vás zbaví stresu.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Svůj milostný život můžete změnit už dnes, stačí říct nejbližší osobě, co skutečně cítíte, místo toho, co si myslíte, že byste měli cítit. Souhra astrálních energií naznačuje, že se při této příležitosti můžete jen těžko držet zpátky, protože vaše emoce jsou na vrcholu. Pro jednou vás možná uvidí takové, jací skutečně jste: lidské a zranitelné.

Práce

Spojte svůj instinkt a jasnou, intuitivní mysl s praktickým přístupem. Čím více se dnes budete držet při zemi, tím lépe se vám bude dařit. Zároveň důvěřujte svým instinktům. Jsou to ty nejcennější nástroje, které máte ve své sadě nástrojů.

Peníze

Tento týden se týká vzrušující, ale zároveň poněkud skličující činnosti ve vašem komunikačním sektoru, která po vás žádá, abyste se stali profesionálnějšími ve svém způsobu vyjadřování. Ačkoli se vám může zdát, že je situace napjatá, je to vynikající příležitost k tomu, abyste se hlouběji věnovali duchovním praktikám, jako je meditace a jóga, zejména pokud vám pomohou zpracovat nové myšlenky, které vám nakonec mohou vydělat více peněz.

Zdraví

Možná se přistihnete, že jste posedlí něčím, na čem dnes nezáleží. Během tohoto rozptýlení se držte svých zdravých návyků, a když dojde na lámání chleba, stůjte si pevně za svým zdravím! Všichni se jednou za čas cítíme mimo kontrolu. Připomeňte si, že nejste dokonalí a že nikdo neočekává, že budete dokonalí! Pokud toto nepomůže potlačit obsedantní myšlení, zkuste jít brzy spát a zkuste to zítra znovu!

Přečtěte si také