Denní horoskop BLÍŽENCŮ na 17. 2. 2022

Blíženci 17. 2. 2022

Partner se může cítit poněkud sklesle a potřebuje, abyste ho povzbudili, Blíženci. Dnes byste mohli dostat příliš mnoho společenských pozvánek. Možná budete muset jednu z nich odmítnout. Možná nebudete mít náladu na společenské akce a budete potřebovat být sami, abyste si uspořádali myšlenky. Jedna z událostí by mohla souviset s obchodem a vy se můžete cítit povinni na ni jít. Dejte si záležet na vystoupení. Necítíte se na to zůstat dlouho.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Dnes se mezi vámi a milovanou osobou mohou objevit hádky, které samy o sobě nemusí být ničím závažným, ale mohou odrážet něco mnohem hlubšího, o čem jste oba příliš nervózní mluvit. Nebeská atmosféra prozrazuje, že mezi vámi panuje nějaké napětí, kterému je nejlepší přijít na kloub, než si oba o sobě začnete myslet to nejhorší.

Práce

Váš poslední nápad nebo plán útoku může být dobrý, ale není příliš originální. S ohledem na konkurenci kolem vás se vám nepodaří prosadit. Abyste vynikli nad ostatními, je zapotřebí kreativnější přístup.

Peníze

Kdybyste se snažili, nemohli byste být ještě více společenští, a to vám pomůže, aby si vaší práce všimli lidé, kteří vám mohou pomoci postoupit. Navštěvujte pracovní akce a rozšiřujte svou sociální síť, jak jen to jde. Současně pracujte na svých komunikačních dovednostech, abyste z každé nové práce nebo zakázky na volné noze získali takové peníze, jaké chcete a potřebujete.

Zdraví

Dnešní aspekt vyvolává dojem, že co vidíte, to dostanete, ale není tomu tak vždy. Nejdůležitější je sledovat, jak se cítíte. Nemůžete vždy hned vědět, co cítíte, ale vydržte a nakonec toho dosáhnete. Jóga nebo meditace vám pomohou se soustředit a pití velkého množství vody vám také projasní mysl. Nenechte se ovlivnit názory ostatních lidí.

Přečtěte si také