Denní horoskop BLÍŽENCŮ na 17. 7. 2022

Blíženci 17. 7. 2022

Dnešní den je vhodný k tomu, abyste lidem řekli, co přesně cítíte, Blíženci. Vaše emoce jsou stabilnější než obvykle, a tak se otevřete a mluvte od srdce. Poslouchejte. To, co se dozvíte, bude pro budoucnost cenné, proto dávejte pozor. Dávejte pozor na to, co je skutečné, ale nechte své srdce prozkoumat všechny možnosti. Následujte své emoce a důvěřujte svým instinktům. Můžete tím hodně získat.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Dnešní planetární konjunkce znamená, že můžete najít opravdovou lásku a zároveň se dozvědět něco nového o tématu, které vás již nějakou dobu fascinuje. Setkání s někým, kdo má stejný zájem, pro vás bude objevem. Pokud jste v minulosti měli pocit, že vám nikdo nerozumí, možná se to brzy změní. Někdo to teď určitě ví!

Práce

Kůň, na kterého sázíte, se dnes propadá zpět, ale to není důvod ke ztrátě víry. Zeptejte se, co můžete udělat, abyste pomohli, místo abyste seděli a nedělali nic. Dnes zjistíte, že pomoc druhým nakonec pomůže i vám.

Peníze

Tento týden se týká vzrušující, ale zároveň poněkud skličující činnosti ve vašem komunikačním sektoru, která po vás žádá, abyste se stali profesionálnějšími ve svém způsobu vyjadřování. Ačkoli se vám může zdát, že je situace napjatá, je to vynikající příležitost k tomu, abyste se hlouběji věnovali duchovním praktikám, jako je meditace a jóga, zejména pokud vám pomohou zpracovat nové myšlenky, které vám nakonec mohou vydělat více peněz.

Zdraví

Neberete překážky jako důvod k ústupu nebo vzdání se. Je však důležité rozpoznat, kdy se potýkáte s velkým tlakem, abyste si v případě potřeby mohli dopřát trochu péče. Tlak si do jisté míry užíváte, ale každého z nás může unavit a je třeba povolat svou kreativitu, aby nám vrátila jiskru do každodenního života, když se vyčerpá. Zvažte, že si masáž dopřejete jako speciální potěšení.

Přečtěte si také