Denní horoskop BLÍŽENCŮ na 18. 2. 2022

Blíženci 18. 2. 2022

Váš psychoanalytický talent by se dnes mohl uplatnit, když dojde k nedorozumění. Vaši přátelé pravděpodobně nebudou uvažovat jasně a nemusí reagovat na ujišťování, Blíženci. Použijte svou intuici a určete nejlepší způsob, jak situaci vyřešit. Určité starosti by vám nyní mohly způsobit finance, ale vaše vynalézavost a smysl pro finance by měly dát věci do pořádku. Večer si vyjděte ven a dobře se bavte.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Postavení planet na obloze může naznačovat, že váš současný partnerský vztah prochází mnoha změnami. Spíše než abyste se jim bránili, je to pozitivní doba pro to, abyste se ponořili do svého nitra a aktivně se zbavili všech pocitů hněvu nebo zranění, které se v vás mohly nahromadit. Jakmile se zbavíte skryté zášti, budete se cítit mnohem lépe ve vztahu ke svému milostnému zájmu. Tento pocit bude oboustranný!

Práce

Od různých lidí, se kterými spolupracujete, můžete dostávat protichůdné pokyny. Uvědomte si, že se nemůžete zavděčit všem, ale můžete se zavděčit sami sobě. Řiďte se pokyny, které vám dávají smysl.

Peníze

Nemohli byste být ještě více společenští, a to vám pomůže, aby si vaší práce všimli lidé, kteří vám mohou pomoci postoupit. Navštěvujte pracovní akce a rozšiřujte svou sociální síť, jak jen to jde. Současně pracujte na svých komunikačních dovednostech, abyste z každé nové práce nebo zakázky na volné noze získali takové peníze, jaké chcete a potřebujete.

Zdraví

Díky energii dnešního aspektu byste se mohli cítit velmi hravě. Možná budete mít po dlouhé době chuť tančit, nebo možná dokonce budete tančit pod peřinou... Každopádně vás dnešní planetární konjunkce vystaví spoustě energie a je důležité, abyste zvážili své fyzické výdaje. Jak si vede váš cvičební režim?

Přečtěte si také