Denní horoskop BLÍŽENCŮ na 18. 2. 2023

Blíženci 18. 2. 2023

Blíženci, finance mohou dnes způsobit rozkol mezi vámi a přítelem. Možná vám tato osoba dluží peníze a nemůže je vrátit, nebo naopak. V takovém případě se pokuste dohodnout na nějakém řešení, které by vyhovovalo vám oběma. Vždy existuje způsob, jak vytvořit situaci výhodnou pro obě strany, pokud se oba nerozčílíte natolik, že se vaše objektivita zcela vytratí. Zůstaňte klidní a soustředění a vše by mělo být v pořádku. Vydržte.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Mít cíl vám pomůže zvládnout těžké chvíle s radostí. Energie dne vám pomůže rozpoznat skrytý záměr, který se skrývá v určitých nedávných událostech, jež se odehrály ve vašem současném vztahu. Pokud vidíte, že oba směřujete k něčemu výjimečnému, pak změny, ke kterým nyní musí dojít, uvítáte. Mějte radost ze všeho, co se děje.

Práce

Podpora, na kterou jste čekali, se vám dostane. Můžete si být jisti, že ostatní jsou tu skutečně pro vás, když to potřebujete – zejména pokud jde o situace související s prací. Nejste na to sami. Důvěřujte druhým.

Peníze

Tento týden je pro vás ve znamení využívání okolností, které se vám v pracovním životě naskytnou. Máte štěstí, takže možná zjistíte, že máte šanci zapůsobit na někoho, kdo má moc rozhodovat o financích. Ta pozitivně ovlivní váš další život, takže se snažte vynaložit co největší úsilí. Můžete se naučit důležité osobní a finanční životní lekce. Jejich začlenění do každodenní existence vás posílí.

Zdraví

Nebeská energie je dnes příznivá, plná hravosti a zranitelnosti ve správných vztazích. Možná zjistíte, že se nedokážete vyjádřit slovy, ale dnešní aspekt vám umožňuje projevit své city gesty a pohyby, objetím a polibky. Abyste tuto energii pocítili ještě hlouběji, nezapomeňte dodržovat svůj pohybový režim. Nešetřete aerobním cvičením. Vysílání kyslíku do svalů vám dodá pocit tepla a štěstí po celém těle.

Přečtěte si také