Denní horoskop BLÍŽENCŮ na 18. 3. 2023

Blíženci 18. 3. 2023

Hluboké myšlenky, které vás dnes zaměstnávají, by mohly vést k zajímavým rozhovorům s blízkým přítelem nebo partnerem, Blíženci. Mohlo by se diskutovat o spoustě užitečných informací, které by mohly vést k novým projektům, možná zahrnujícím psaní nebo učení. Než si uděláte definitivní plány, budete chtít prozkoumat všechny možné eventuality, a tak se dejte do práce. Nechcete si nechat ujít lukrativní příležitost.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Dnešní uspořádání planet znamená, že váš společenský život bude příjemně odlišný. Pokud jde o lásku a romantiku, v žádném případě nebudete schopni určit, co vás čeká za dalším rohem. Stát se může doslova cokoli. Pokud hledáte někoho výjimečného, nenavštěvujte svá obvyklá místa, ale buďte připraveni vyrazit někam úplně jinam, protože by to mohlo vést k mnoha novým a vzrušujícím příležitostem.

Práce

Nějaký hlásek uvnitř vaší hlavy vám říká, že byste mohli mít potíže. Ten problém souvisí s malou lží, kterou jste řekli asi před dvěma týdny. Možná jste si mysleli, že tato lež je neškodná, ale nyní se vám začíná vracet.

Peníze

Tento týden se vydáváte do období vnitřní inventury, a to doslova i obrazně. Důvodem jsou aspekty ovlivňující váš sektor fyzického domova a nejhlubší vnitřní emoce. Do centra pozornosti se nyní dostává to, jak o sebe pečujete. Musíte se rozhodnout, zda vám přenesení části práce domů nebo dokonce zřízení domácí kanceláře umožní udělat více práce s menším množstvím rozptýlení. Peníze následují po těchto snahách ve váš prospěch.

Zdraví

Jsou dny, kdy ani vy nechcete zažít dobrodružství, a vzhledem k dnešnímu uspořádání planet je to pravděpodobně jeden z nich. Váš smysl pro humor pravděpodobně vyloženě dřímá. Možná se vaše expanzivní povaha stáhla do sebe a vy cítíte potřebu přemýšlet o časech minulých a o časech, které jsou před vámi. Zahloubání se do sebe může přinést mnoho užitku. Zkuste jógu, která tento proces podpoří.

Přečtěte si také