Denní horoskop BLÍŽENCŮ na 18. 7. 2022

Blíženci 18. 7. 2022

Blíženci, očekávejte, že se dnes budete věnovat potřebám kolegů a členů rodiny. Lidé mohou potřebovat váš vhled do lidské povahy, aby porozuměli sobě i ostatním. Váš zdravý rozum by se mohl ukázat jako neocenitelný. Při sdílení své moudrosti můžete také vnést trochu světla do svých vlastních emocionálních situací. Mohli byste překvapit sami sebe.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Tento aspekt ve hře znamená, že se svou milovanou osobou pravděpodobně prožijete dostatečně příjemný den. Možná si však budete muset dávat pozor, abyste je nechtěně nerozrušili tím, že si budete myslet, že říkáte něco vtipného, a pak zjistíte, že jste je nechtěně rozrušili. Slova mohou nabývat různého významu podle rozpoložení druhé osoby. Buďte co nejneškodnější.

Práce

Dnes ztrácíte trpělivost poměrně rychle. Cítíte obrovské napětí, které vás nutí dělat cokoli, jen ne zůstat v klidu. Buďte opatrní. Energie hvězd může způsobit, že budete jednat iracionálně, zatímco ve skutečnosti se potřebujete uklidnit a být trpěliví.

Peníze

Tento týden se týká vzrušující, ale zároveň poněkud skličující činnosti ve vašem komunikačním sektoru, která po vás žádá, abyste se stali profesionálnějšími ve svém způsobu vyjadřování. Ačkoli se vám může zdát, že je situace napjatá, je to vynikající příležitost k tomu, abyste se hlouběji věnovali duchovním praktikám, jako je meditace a jóga, zejména pokud vám pomohou zpracovat nové myšlenky, které vám nakonec mohou vydělat více peněz.

Zdraví

Jasmínový olej by měl být tento měsíc na vašem nákupním seznamu. Jasmín je duchovně léčivý a v bylinářství je spojován s měsícem. Dejte si několik kapek do koupele nebo do svého oblíbeného (nevonícího) tělového mléka. Často se má za to, že vůně přitahuje lásku, ale také navozuje hluboký, relaxační spánek, který může léčit příznaky stresu. V minulosti jasmín používaly porodní asistentky, aby pomohly ženám uvolnit tělo během porodu. Kapka nebo dvě na polštář vám zajistí příjemný noční odpočinek.

Přečtěte si také