Denní horoskop BLÍŽENCŮ na 19. 2. 2022

Blíženci 19. 2. 2022

Dlouho očekávaná společenská událost, možná svatba nebo křtiny, by vás mohla dojmout k slzám, Blíženci. Protože jste od přírody člověk, který nerad projevuje své city, možná budete cítit potřebu odejít, dokud vás nutkání plakat nepřejde. I pro vás by to měl být velmi šťastný den. Vaše vlastní spokojenost by se mohla zdát až příliš dobrá na to, aby byla pravdivá. Je to skutečné. Uvolněte se a užívejte si ho.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Vztahy mají dnes díky příznivým tranzitům osvěžující kvalitu. Je tedy skvělá doba na to, abyste přehodnotili své současné milostné vztahy a rozhodli se, zda máte co vynést na světlo. Existuje něco, co je třeba říci, nějaké problémy, které je třeba probrat, nebo něco, co vás tíží a brání vám v dalším postupu? Provětrejte všechno prádlo, dokud vás obklopuje příležitost k upřímnosti.

Práce

Vaše úmysly jsou dobré a určitě jste na správné cestě, ale zároveň jste možná trochu krátkozrací. Pokud chcete být skutečně úspěšní, musíte o věcech přemýšlet v dlouhodobém horizontu. Rozšiřte své myšlení.

Peníze

Kdybyste se snažili, nemohli byste být ještě více společenští, a to vám pomůže, aby si vaší práce všimli lidé, kteří vám mohou pomoci postoupit. Navštěvujte pracovní akce a rozšiřujte svou sociální síť, jak jen to jde. Současně pracujte na svých komunikačních dovednostech, abyste z každé nové práce nebo zakázky na volné noze získali takové peníze, jaké chcete a potřebujete.

Zdraví

Během této planetární konjunkce se můžete cítit velmi povzneseně. V těchto dnech je ve vás cosi intelektuálního: možná vyřešíte velkou emocionální záhadu, která vás trápí už několik měsíců, nebo alespoň pokročíte. Dopřejte si tento týden každý den 30 minut cvičení. Okysličená krev vám pomůže zvýšit jasnost mysli, zatímco následné uvolnění vás ochrání před jakoukoli duševní úzkostí.

Přečtěte si také