Denní horoskop BLÍŽENCŮ na 19. 8. 2022

Blíženci 19. 8. 2022

Přesně takový den máte rádi, Blíženci – intenzivní a nabitý, přesně jako jste vy! Zdá se, že se blíží uzávěrka nebo časově náročný projekt. Budete toho mít hodně na práci a málo času, abyste to stihli. V této době jste nejproduktivnější. Jen nezapomeňte pít hodně vody a jíst. I superhrdinové potřebují palivo, aby mohli vykonat své hrdinské skutky.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Vzhledem k dnešnímu složení planet se zdá, že byste to mohli být právě vy, kdo dnes bude lámat srdce. Prostě se nemůžete obtěžovat se vším, co to obnáší, alespoň v tuto chvíli, ani s potížemi, které vám působí částečná zodpovědnost vůči někomu jinému. Potřebujete se prostě vymanit a pocítit ten pocit svobody a možnost jít kamkoli, kdykoli se vám zachce.

Práce

Mnoho nápadů čerpáte z televize nebo filmů, což je v pořádku, ale ujistěte se, že tyto koncepty integrujete s rezervou. Nezapomeňte, že tato zobrazení jsou fantazií, nikoli realitou. Je důležité rozlišovat mezi nimi.

Peníze

V poslední době vás možná trápily starosti s penězi, především s dluhy, které mohly zůstat po většinu roku nevyřešené. Nyní, když se objevily některé pozitivní aspekty, je čas se jimi naposledy zabývat. Pro některé by to mohlo znamenat rozřezání kreditních karet. Pro jiné je to o vytvoření splátkového plánu, který můžete dodržovat, dokud nebude splacen. Konečně se vám to může podařit, tak to neodkládejte.

Zdraví

Příznivý tranzit vám dnes usnadňuje práci. Ve vzduchu je cítit příjemný pocit štěstí. Abyste si pomohli správně rozehrát karty, pijte hodně vody a přeneste část této očistné energie dolů do jater. Ve vašem zdraví se skrývá víc, než se na první pohled zdá! Pokračujte tento týden v proplachování svého organismu a cvičte, jak jen můžete. Uvědomte si, že ze svého systému uvolňujete toxiny. Je to mocný čin, buďte na něj hrdí!

Přečtěte si také