Denní horoskop BLÍŽENCŮ na 20. 2. 2022

Blíženci 20. 2. 2022

Překousni to a udělej to, Blíženče. Dokončete projekty a zbavte se přetrvávajících problémů. Dnes se objevují stabilní energie, které do každé situace vnesou praktický závan čerstvého vzduchu. Udělejte krok zpět od vířícího větru a pozorujte své nitro. Uvědomte si, jak vaše činy a emoce ovlivňují ostatní, a zamyslete se nad tím, zda podle toho neupravit své zvyky.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Ať už se snažíte zapomenout na minulost sebevíc nebo se snažíte staré lásky odložit na smetiště svého romantického života, stále je pro vás velmi obtížné zcela vymazat ze svého života vzpomínky na ně nebo dopisy a dárky, které vám posílali. Dnešní náročný aspekt vám však pomůže pochopit, že nové milostné zájmy nepřijdou, pokud vás ty staré budou stále pronásledovat.

Práce

Právě teď začínáte dlouhodobou fázi, v níž je důležité chránit majetek a zdroje, které máte, místo abyste se stali chamtivými a vydali se dobývat další. Využijte následující čtyři týdny k tomu, abyste si více vážili toho, co máte.

Peníze

Kdybyste se snažili, nemohli byste být ještě více společenští, a to vám pomůže, aby si vaší práce všimli lidé, kteří vám mohou pomoci postoupit. Navštěvujte pracovní akce a rozšiřujte svou sociální síť, jak jen to jde. Současně pracujte na svých komunikačních dovednostech, abyste z každé nové práce nebo zakázky na volné noze získali takové peníze, jaké chcete a potřebujete.

Zdraví

Příliš pečlivé sledování vašeho chování může vést k tomu, že vás vnitřní kritik odsoudí a nepomůže vám dostat se tam, kam chcete. Udělejte si široký plán toho, co chcete v následujících týdnech udělat pro své zdraví. Soustřeďte se na to, co chcete jíst a čemu se chcete vyhnout. Zaměřte se na čas, který bude potřeba k úspěšnému začlenění několika hodin cvičení každý týden. Díky předvídavosti a plánování možná zjistíte, že to není tak těžké, jak to vypadá.

Přečtěte si také