Denní horoskop BLÍŽENCŮ na 20. 3. 2023

Blíženci 20. 3. 2023

Dnešní den je pro vás úžasný, Blíženci. Zdá se, že konečně ovládáte své myšlenkové pochody a vnitřní emoce. Budete se cítit mimořádně citliví a láskyplní a lidé vás díky tomu budou přitahovat. Dokážete se na své pocity dívat racionálně a vyrovnaně, místo abyste byli vydáni na milost a nemilost svým divoce kolísajícím emocím.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Dnešní planetární konjunkce mate znamení a signály, které by za normálních okolností byly zcela zřejmé. Víte, že jistá osoba vás má nesmírně ráda a že vy ji máte stejně rádi, a přesto se zdá, že když dojde na domlouvání obyčejného rande, ani jeden z vás to nedokáže správně vyřešit. Oba skrýváte své skutečné city pod rouškou zdánlivého nezájmu.

Práce

Jste jako hromádka suchého troudu a najednou k vám někdo přišel s jiskrou v oku. Zažehne se plamen a společně jste připraveni provést zásadní změnu. Vzniklý oheň vás vybízí k větší ctižádosti. Úspěch je na dosah.

Peníze

V tomto týdnu se snažíte získat finanční informace a podporu od svých nejbližších přátel, mentorů nebo partnera. Může jít o tak jednoduchou věc, jako je podnikatelský nápad, který se objeví u snídaně, nebo o radu ohledně složitého nového podnikatelského plánu. V každém případě se vydáváte do nového období štěstí a tvořivosti. V tom, co nyní děláte, nejste sami. Všechny oči jsou upřeny na vás a lidé vám fandí, abyste uspěli.

Zdraví

Všichni bychom měli věnovat pozornost svým játrům, protože nám pomáhají v důležitém procesu trávení. Očista jater je důležitá i z jiných hledisek. Zdravá játra pomáhají čistit krev a odstraňovat toxiny z těla. Věděli jste, že játra jsou největším životně důležitým orgánem vašeho těla? Na jejich velikosti záleží, proto jim věnujte pozornost. Červená řepa je přirozeným prostředkem na čištění jater, lze ji připravit na mnoho chutných způsobů a ocet a citron pomáhají játra stimulovat. Také při konzumaci alkoholu buďte ohleduplní ke svému tělu.

Přečtěte si také