Denní horoskop BLÍŽENCŮ na 20. 5. 2023

Blíženci 20. 5. 2023

Máte před sebou skvělý den, Blíženci. Pravděpodobně vám otevře nové obzory v době, kdy se budoucnost mohla zdát chmurná. Pokud se před časem znovu vynořily staré problémy týkající se vaší rodiny, mohou se dnes překvapivě vyřešit. V každém případě je to ideální příležitost k tomu, abyste hledali odpovědi u svých předků.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Současná astrální konfigurace vám dnes může poněkud zamotat jazyk. Pokud se chystáte na první rande, můžete mít problém s tím, o čem mluvit, což je pro vás neobvyklý stav. Možná zjistíte, že nejlepší odpovědí, kromě konzumace velkého množství alkoholu, je zapomenout na sebe a soustředit se na partnera (současného nebo budoucího) a jeho přání a potřeby.

Práce

Pokračujte v již rozpracovaných úkolech. Nyní není čas začínat něco nového. Vaše sebevědomí je vysoké a emocionálně se cítíte dobře, ale celkově váš úsudek není příliš zdravý. V této době nepodnikejte žádné zásadní kroky.

Peníze

Tento týden je ideální k tomu, abyste přemýšleli o založení nového podniku. Vaše práce se mění, stejně jako váš finanční obraz. Jít s proudem znamená, že byste měli přijmout to, co se nyní děje, místo abyste se tomu snažili vzdorovat. Vaše vztahy jsou nejen důležité, ale pro tuto chvíli ve vašem životě také vysněně dokonalé.

Zdraví

Tento týden si dávejte pozor na to, co říkáte. Máte tendenci vyhrknout první věc, která vás v souvislosti s daným aspektem dne napadne. V žádném případě to však neznamená, že byste měli omezovat své myšlenky. Tento týden můžete mít velmi tvůrčí duševní rozpoložení a doporučujeme vám, abyste si své myšlenky a pocity zapisovali pro budoucnost. Abyste omezili své reakce na to, co mohou říkat a dělat ostatní lidé, často cvičte. To podporuje přirozeně mírný stav.

Přečtěte si také