Denní horoskop BLÍŽENCŮ na 20. 7. 2022

Blíženci 20. 7. 2022

Blíženci, nemyslete si automaticky, že krása musí být definována staromódními standardy. Je čas změnit definici. Není třeba se vtěsnávat do společensky vytvořené formy, která nerezonuje s tím, kým skutečně jste. Vaším úkolem není snažit se, aby vás všichni milovali. Existuje pouze jedna osoba, kterou musíte uspokojit, a tou jste vy sami.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

I když se můžete cítit zmateni motivy své milované osoby, nebeská energie znamená, že jí můžete skutečně důvěřovat. Možná nerozumíte tomu, proč dělají to, co dělají, ale jediné, co potřebujete vědět, je, že to nakonec JE pro váš prospěch. Vše se později odhalí a vy si pak můžete s úlevou vydechnout a začít se usmívat.

Práce

Jste na správné cestě tam, kde potřebujete být, takže pokračujte stejným směrem. Není třeba o sobě kdykoli pochybovat. Mohou se objevit problémy s jinými lidmi, ale to není důvod ke změně směru nebo zpomalení. Důvěřujte si.

Peníze

Aspekty v oblasti vašeho horoskopu spojené se zaměstnáním a zdravím vás vybízejí, abyste provedli potřebné změny a nechali se vyšetřit. Protože vesmír odhaluje věci, které byly dříve pohřbeny pod povrchem, můžete zjistit, že vám někdo hodlá zablokovat cestu k úspěchu. Pohled do domu minulých životů a karmy vám ukáže, že nyní budete sklízet to, co jste zaseli.

Zdraví

Dnešní pohyb planet ve vás probudí snílka. Ano, přemýšlejte o tom, co si přejete, a s vaší typickou vytrvalostí a odhodláním toho pravděpodobně dosáhnete. Je vhodná doba zaměřit se na kosterní systém a kůži. Těmto dvěma systémům velmi pomáhá pití velkého množství čerstvé vody - po celý den, každý den. Voda pomáhá vylučovat odpadní látky přes kůži a zmírňuje tlak, který se vytváří kolem kloubů.

Přečtěte si také