Denní horoskop BLÍŽENCŮ na 21. 2. 2022

Blíženci 21. 2. 2022

Slova pro dnešní den jsou "romantika" a "kreativita", Blíženci. Romantiku umocňuje vášeň vyvolaná uspokojivým milostným vztahem, který bude pravděpodobně trvat dlouho. Tentýž vztah a s ním spojené emoce by mohly dát vzniknout umělecké inspiraci, díky níž mohou vzniknout díla, jejichž kvalita překvapí i vás. Nevyčerpávejte se. Vězte, kdy přestat.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Pokud se vám zdá, že vám váš současný partner něco tají, neberte si to příliš osobně. Příznivý planetární aspekt znamená, že potřebuje čas na to, aby se zamyslel nad tím, co právě teď cítí k událostem ve svém životě. Možná se vám je podaří jemným zkoumáním vylákat ven, ale snaha vynutit si od nich nějaké přiznání situaci pravděpodobně jen zhorší.

Práce

Vaše energie se soustředí na inovace, což vám přinese obrovskou odměnu. Budete cítit přirozenou přitažlivost k průlomovým nápadům. Připojte se k této vlně díky zaměstnání, lidem a kariéře, které tyto nápady a vaše pokrokové cíle podporují.

Peníze

Kdybyste se snažili, nemohli byste být ještě více společenští, a to vám pomůže, aby si vaší práce všimli lidé, kteří vám mohou pomoci postoupit. Navštěvujte pracovní akce a rozšiřujte svou sociální síť, jak jen to jde. Současně pracujte na svých komunikačních dovednostech, abyste z každé nové práce nebo zakázky na volné noze získali takové peníze, jaké chcete a potřebujete.

Zdraví

Dnešní aspekt zdůrazňuje vaši emocionální povahu. Můžete k někomu cítit silnou náklonnost a cítit se naprosto odmítnuti, pokud vám ji neopětuje. Možná budete chtít někomu říct, jak se cítíte, ale nebudete schopni najít vhodná slova. Zkuste si během dne udělat několik hlubokých dechových cvičení. Při nádechu počítejte do deseti, při výdechu do dvaceti a s výdechem nechte odplynout všechny negativní pocity, napětí a zášť.

Přečtěte si také