Denní horoskop BLÍŽENCŮ na 22. 2. 2022

Blíženci 22. 2. 2022

Blíženci, dnes není den na investice. V novinách nebo na internetu se můžete dočíst o nějakých nových horkých akciích, ale buďte velmi opatrní. Pokud máte zájem, poraďte se před investováním peněz s odborníkem. I po rozhovoru s odborníkem je dobré den nebo dva počkat, než investici uskutečníte. Všechny horké tipy, které dnes dostanete, mohou být spíše pochybné. Buďte trpěliví.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Romantika je díky současnému tranzitu planet nejen ve vzduchu, ale i všude kolem vás. Je v tom cítit jisté nadšení, které vás vede k přesvědčení, že když se zapletete do velmi lákavého vztahu, budete určitě šťastnější a že tento stav bude pokračovat donekonečna. Přesto je třeba vás také varovat, že štěstí je ve skutečnosti vnitřní stav.

Práce

Když řešíte obtížný problém, který se zdá být nemožné vyřešit, uvolněte svůj odpor a řešení přijde samo. Nebuďte vzdorovití ani tvrdohlaví. Prostě se nechte unášet proudem a úspěšně obejdete jakoukoli překážku.

Peníze

Dostanete příležitost přiblížit své nápady širším sociálním sítím a publiku. Je to vynikající příležitost využít toho, že lidé chtějí slyšet, co jim chcete říct, a koupit si to, co prodáváte. Pokud potřebujete své sdělení zdokonalit, než je oslovíte, využijte k tomu současné příznivé aspekty. Když se svou prací trefíte do univerzální noty, vyděláte pořádný balík.

Zdraví

Možná by bylo nejlepší zpomalit a přehodnotit své chování, dokud tento planetární aspekt trvá. V nedávné minulosti vám mohli ublížit jiní lidé, ale vy můžete zodpovídat pouze za své vlastní reakce. Pokud cítíte nějaké nevyřešené záležitosti, musíte svůj postoj sdělit tak, aby druhá osoba mohla zůstat otevřená. Pokud stále cítíte zášť, zpracujte tento druh emocí produktivním způsobem, například cvičením. Je třeba pečlivě vybírat, co druhým sdělujete.

Přečtěte si také