Denní horoskop BLÍŽENCŮ na 22. 7. 2022

Blíženci 22. 7. 2022

Nedovolte, aby věci stagnovaly, Blíženci. Je čas začít jednat. Zjistěte, jak daleko spíše než hluboko můžete zajít ve všem, co dnes děláte. Zabývejte se širokou škálou témat a vezměte si do ruky jeden nebo dva časopisy. Odpočiňte si od své obvyklé emocionální intenzity a užívejte si slunečních paprsků a lehké konverzace. Udržujte vše energické a optimistické. Když uvidíte, že věci zaostávají, podnikněte kroky.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Díky dnešnímu uspořádání planet se do popředí dostanou emoce. Některé ze svých silnějších pocitů můžete skrýt za hradbu nonšalance, ale zdaleka ne všechny. Váš nový milenec bude jasně vidět, že jste se do něj bláznivě zamilovali, i když se tváříte, že vám na něm ve skutečnosti nezáleží.

Práce

Dnes se můžete dostat do problémů se svými spolupracovníky. Ostatní se vám budou snažit dávat pokyny, i když jim to jednoduše nepřísluší. Napětí se bude rychle stupňovat. Vyhněte se větším konfrontacím tím, že se stanete součástí řešení, nikoliv problému.

Peníze

Aspekty v oblasti vašeho horoskopu spojené se zaměstnáním a zdravím vás vybízejí, abyste provedli potřebné změny a nechali se vyšetřit. Protože vesmír odhaluje věci, které byly dříve pohřbeny pod povrchem, můžete zjistit, že vám někdo hodlá zablokovat cestu k úspěchu. Pohled do domu minulých životů a karmy vám ukáže, že nyní budete sklízet to, co jste zaseli.

Zdraví

Během dnešního příznivého tranzitu se můžete cítit nakloněni přemýšlet dvakrát. Pamatujte, že vaše emoce nejsou statickou součástí života a nikdo by to od nich neměl očekávat. Ne vždy víte, co chcete dělat, a to je naprosto v pořádku. V tomto období mírné nejistoty se nenechte unést, protože nesnášíte, když vás někdo klame! Místo toho věnujte čas záměrnému zpomalení svého myšlenkového procesu. Jóga nebo meditace jsou skvělým způsobem, jak zklidnit své tělo, mysl i duši.

Přečtěte si také