Denní horoskop BLÍŽENCŮ na 22. 8. 2022

Blíženci 22. 8. 2022

Blíženci, zaměstnejte se dnes. Zaměstnejte svou mysl základními úkoly, které je třeba udělat. Hodně toho dokážete, když budete dělat více úkolů najednou, sepíšete si plán a budete se ho držet. O věci, které je třeba udělat, není nouze, tak přestaňte otálet. Pokud se na něčem zaseknete, nebojte se požádat o pomoc. Přátelé a spolupracovníci jsou nyní vaším největším zdrojem informací.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Dnešní planetární konfigurace vás přivádí k poznání, že máte jen omezený počet způsobů, jak se s určitou situací vypořádat. Buď se můžete probojovat ven, nebo se můžete zaměřit na skutečné důvody, proč se zdá, že je daný vztah nebo soubor vztahů na závadu. Nedělejte z komára velblouda; realisticky si uvědomte, co je třeba změnit.

Práce

Řešení přijde prostřednictvím vašeho srdce místo vaší hlavy. Bojujte s jakoukoli situací a konfliktní osobností se soucitem a pochopením a potíže, které prožíváte, se snadno rozplynou. Důvěřujte svému instinktu.

Peníze

V poslední době vás možná trápily starosti s penězi, především s dluhy, které mohly zůstat po většinu roku nevyřešené. Nyní, když se objevily některé pozitivní aspekty, je čas se jimi naposledy zabývat. Pro některé by to mohlo znamenat rozřezání kreditních karet. Pro jiné je to o vytvoření splátkového plánu, který můžete dodržovat, dokud nebude splacen. Konečně se vám to může podařit, tak to neodkládejte.

Zdraví

Dnešní planetární konjunkce zvyšuje vaši energii, proto buďte připraveni! Je tu spousta kinetické energie, kterou musíte zpracovat, a doporučuje se, abyste měli dostatek pohybu. Pokud se v práci cítíte příliš nervózní na to, abyste mohli v klidu sedět, projděte se o polední pauze nebo si udělejte rychlý výlet do posilovny. O tom, zda budete schopni tento tranzit zdravě zpracovat, rozhodne jídlo, které jíte. Tato energie se nesmí zvnitřnit, proto je vhodnější lehká strava.

Přečtěte si také