Denní horoskop BLÍŽENCŮ na 23. 2. 2022

Blíženci 23. 2. 2022

Blíženci, dnes se může projevit žárlivost. Klíčem ke všemu je pochopit, kde a proč se cítíte nejistí. Pokud žárlíte na partnera, co se ve vztahu děje? Je problémem důvěra? Pokud se to objevuje v práci, je to proto, že se necítíte být uznáni za svůj přínos? Prozkoumejte příčinu žárlivosti. Téměř vždy jde o příznak hlubšího problému.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Dnešní aspekt vás může výrazně znervóznit v souvislosti s jedním konkrétním vztahem. Pokud se dnes chystáte na rande, můžete ocenit zcela novou stránku svého posledního přítele, o které jste možná ani netušili, že je v jeho povaze přítomna. Pokud tento objev zvýší jejich přitažlivost, dobře a dobře, pokud ne - víte, co máte dělat.

Práce

Klíčovou výhodou pro vás bude schopnost plnit více úkolů. Mentální pohotovost, s níž snadno přecházíte z jedné věci na druhou, je něco, na co můžete být hrdí. Zatímco všichni ostatní jsou ve svém vlastním odděleném táboře, vy budete tím, kdo spojuje jednotlivé body.

Peníze

Dostanete příležitost přiblížit své nápady širším sociálním sítím a publiku. Je to vynikající příležitost využít toho, že lidé chtějí slyšet, co jim chcete říct, a koupit si to, co prodáváte. Pokud potřebujete své sdělení zdokonalit, než je oslovíte, využijte k tomu současné příznivé aspekty. Když se svou prací trefíte do univerzální noty, vyděláte pořádný balík.

Zdraví

Dnešní planetární konjunkce vám dává šanci uspokojit vlastní potřeby tím, že si o něco řeknete! Někdy nevidíte, co potřebujete, protože se více staráte o druhé (vaše znamení je altruistické). Díky tomuto postavení jsou však vaše emoce naléhavé a živé - a vy nějak najdete odvahu požádat druhé lidi, aby udělali něco pro vás, místo aby tomu bylo naopak! Ukažte světu, že to myslíte vážně, a vezměte své zdraví do vlastních rukou. Pečlivě si hlídejte svůj jídelníček.

Přečtěte si také