Denní horoskop BLÍŽENCŮ na 24. 6. 2022

Blíženci 24. 6. 2022

Pokud je někdo schopen zvládnout intenzivní emocionální energii dnešního dne, jste to vy, Blíženci. Ostatní lidé mohou být rozzlobení a neschopní strávit citlivé záležitosti, které se mohou objevit. Dávejte si pozor, protože se na vás může řítit nějaká zásadní opozice, která naruší vaše plány. Budete čelit praktické, uzemňující síle, která zpochybní vaše metody fungování. Využijte těchto lekcí ve svůj prospěch.

Charakteristika znamení Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Současná astrální energie je ideální pro navázání rozhovoru s podobně smýšlejícími jedinci. Co se však týče vašeho milostného života, hledáte někoho, kdo se vůbec nepodobá vašim obvyklým přátelům. Bude muset být zcela jedinečný ve svém přístupu k životu a pohledu na něj. Nezapomeňte tedy do seznamu hostů zahrnout také některé pravděpodobné kandidáty. Diskuse budou ohromující.

Práce

Vzpomeňte si na nějaký citát nebo poučení, které jste slyšeli od někoho blízkého. Tehdy vám jejich slova možná nedávala smysl, ale nyní si této moudrosti začínáte vážit. Dbejte na rady této znalé duše.

Peníze

Tento týden přináší aktivitu v oblasti peněz. Zatímco svůj život orientujete na vydělávání většího množství peněz, potřebujete také vybudovat pevné základy. Důležité je především zajistit, aby vaše příjmy byly stabilní a stálé. Vaše práce a pracoviště se mohou měnit a v zahraničí existuje nevyužitý potenciál. Prozkoumejte další možnosti práce a výdělku na internetu nebo na rozvíjejících se zahraničních trzích.

Zdraví

Při tranzitu dne se probudíte a ucítíte vůni kávy. Jde o to zbavit se starého a přežitého a přinést nové. Možná to bude vaše první tušení, že budete chtít vážně uklidit své skříně a životní prostor. Přemýšlejte o tom. Vezměte v úvahu metaforu dýchání: každý výdech je mini očistou, takže ať je dlouhý a energický, a pak doplňte čerstvým vzduchem.

Přečtěte si také