Denní horoskop BLÍŽENCŮ na 25. 2. 2022

Blíženci 25. 2. 2022

Nebuďte překvapeni, když vás někdo označí za konzervativce, Blíženci. Může to být pravda. Může to znamenat, že je pro vás důležité udržet si kontrolu nad většinou věcí – nad tím, co a kolik toho říkáte, jak se oblékáte, s jakými lidmi trávíte čas, kde a jak utrácíte peníze – to všechno jsou věci, které mají konzervativní lidé tendenci pečlivě sledovat. Buďte hrdí na to, kým jste.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Energie je dnes skvělá pro všechny vaše romantické snahy. Pokud se chystáte na rande, měl by to být krásný zážitek, protože oba budete chtít, abyste se cítili opravdu dobře. Pokud se s touto osobou setkáváte poprvé, pak očekávejte báječné rozhovory, které budou naplněny upřímnou vřelostí – oba se dobře pobavíte.

Práce

Myšlenky, které vám v posledních dnech vířily hlavou, se upevnily a nabyly konkrétní podoby. Nyní jste schopni je prakticky a smysluplně propojit. Celkově je to pro vás fantastický den. Skvělé příležitosti jsou na dosah ruky.

Peníze

Dostanete příležitost přiblížit své nápady širším sociálním sítím a publiku. Lidé chtějí slyšet, co jim chcete říct, a koupit si to, co prodáváte. Pokud potřebujete své sdělení zdokonalit, než je oslovíte, využijte k tomu současné příznivé aspekty. Když se svou prací trefíte do univerzální noty, vyděláte pořádný balík.

Zdraví

Některé vztahy určitě pocítí vliv tohoto tranzitu. Napětí pocítí buď vztah s jinou osobou, nebo nějaký vztah, který máte s částí sebe sama, například vztah k vašemu tělu. Mohli byste tuto energii využít k akci v posilovně. Zvyšte úroveň své váhy, vyzařujte takovou energii, která ostatní motivuje, nebo vyzkoušejte novou virtuální lekci a odvážně se naučte nové pohyby.

Přečtěte si také