Denní horoskop BLÍŽENCŮ na 25. 3. 2023

Blíženci 25. 3. 2023

Dopis nebo telefonát od příbuzného může vést k nečekané návštěvě. Možná budete na rozpacích, co s tím, Blíženci. Váš rozvrh by mohl být přeplněn jinými povinnostmi. Neciťte se dnes pod tlakem, abyste učinili nějaké rozhodnutí. Přemýšlejte o tom zhruba den a sepište si možnosti. Zvažte je všechny a pak se rozhodněte.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Tento den je plný obrazů, fantazie, poezie a jemných barev. Máte šanci využít sílu atmosféry a kouzlo správné fráze, abyste se dostali tam, kam chcete. Máte příležitost vyvolat krásný dojem, proto nastavte ideální atmosféru pro romantiku a říkejte věci tak, aby jim nemohli odolat.

Práce

Víte něco, co někdo jiný neví, a jste rádi, že máte takovou moc. Zde buďte opatrní. Není čas na to, abyste ubližovali zbytečnými pomluvami nebo drby. Takové jednání vám později nakonec ublíží.

Peníze

V tomto týdnu se snažíte získat finanční informace a podporu od svých nejbližších přátel, mentorů nebo partnera. Může jít o tak jednoduchou věc, jako je podnikatelský nápad, který se objeví u snídaně, nebo o radu ohledně složitého nového podnikatelského plánu. V každém případě se vydáváte do nového období štěstí a tvořivosti. V tom, co nyní děláte, nejste sami. Všechny oči jsou upřeny na vás a lidé vám fandí, abyste uspěli.

Zdraví

Planetární konjunkce naznačuje, že je čas odložit luk a zamyslet se nad svým cílem. Pokud vás vaše myšlenky zmítají mnoha směry, bude obtížné, ne-li nemožné zasáhnout cíl. Ujistěte se, že si dopřáváte potřebný odpočinek. Správný odpočinek podporuje správné fungování vašeho těla. Zařaďte do svého jídelníčku červenou řepu, rajčata a mladou pampelišku, které vám pomohou pročistit játra. A co je nejdůležitější, zaměřte se na vytvoření návyku na mírné cvičení, které můžete provádět téměř každý den.

Přečtěte si také