Denní horoskop BLÍŽENCŮ na 25. 6. 2022

Blíženci 25. 6. 2022

Blíženci, vzpomeňte si na staré časy a na lidi, se kterými jste měli silné vazby. Vzpomeňte si na hezké chvíle, které jste prožili s lidmi se společnými zájmy a podobnými koníčky. Buďte sentimentální. Napravujte mosty a přinášejte řešení ožehavých problémů. Buďte v harmonii s lidmi a situacemi kolem vás. Světový mír začíná u vás. Zařaďte do svého života více tohoto ideálu.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Současný aspekt může znamenat, že máte příležitost sdílet své něžné city s osobou, která vám nedávno ukradla srdce. Až do této chvíle mohly být všechny vaše rozhovory čistě intelektuální a pravděpodobně velmi příjemné. Dnes se však můžete rozhodnout riskovat a podělit se o své srdce, což může být jen dobře a dotyčná osoba to jistě ocení.

Práce

Situace v práci může probíhat velmi hladce, ale nenechte se nachytat na to, že pro vás bude vše vždy tak dobře plynout. V pozadí se skrývají potíže, které mohou kdykoli vyplout na povrch. Zůstaňte ve střehu.

Peníze

Tento týden přináší aktivitu do vašeho domu peněz. Zatímco svůj život orientujete na vydělávání většího množství peněz, potřebujete také vybudovat pevné základy. Důležité je především zajistit, aby vaše příjmy byly stabilní a stálé. Vzhledem k tomu, že se vaše práce a pracoviště mohou měnit, existuje v zahraničí nevyužitý potenciál. Prozkoumejte další možnosti práce a výdělku na internetu nebo na rozvíjejících se zahraničních trzích.

Zdraví

Astrální energie ve hře přináší rovnováhu. Možná se přistihnete, že pochybujete o rovnováze svého pracovního a soukromého života. Problémem by mohlo být uvědomění si svých skutečných cílů a přání a stanovení vhodných hranic. Vezměte si například situaci týkající se cvičení. Musíte se držet nastavené rutiny cvičení a zároveň dbát na to, abyste pracovali na hranici svých možností. Když se držíte při zemi a nedíváte se nahoru, ztrácíte zásadní půdu pod nohama.

Přečtěte si také