Denní horoskop BLÍŽENCŮ na 25. 7. 2022

Blíženci 25. 7. 2022

Blíženci, věci se vám pěkně rozjíždějí. Vaše přesvědčivé způsoby a jemné pošťuchování stačí k tomu, abyste lidi dostali tam, kam chcete. Pokud chcete, máte vše pod kontrolou. Nezapomeňte, že stejně jako přijímáte pochvalu za úspěch, musíte být ochotni přijmout i vinu za neúspěch. Jakékoli riziko, které dnes podstoupíte, pravděpodobně vyjde ve váš prospěch.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Dnešní planetární energie vás povzbuzuje k tomu, abyste mluvili i v případech, kdy byste možná mlčeli a nechtěli rozbouřit loď nebo způsobit nějaký citový rozruch. Pokud cítíte, že se potřebujete za sebe postavit v rámci současného vztahu nebo v souvislosti s ním, pak může být zvýšená energie právě tím katalyzátorem, který potřebujete, abyste řekli, co máte na srdci, a učinili potřebná rozhodnutí.

Práce

Zdá se, že se vám dnes nic nedaří. A co hůř, daří se i těm, kterým jste před pár dny otevřeně oponovali. Teď není čas litovat nebo se obracet zpět. Místo toho musíte zůstat na správné cestě a věřit, že váš čas přijde velmi brzy.

Peníze

Aspekty v oblasti vašeho horoskopu spojené se zaměstnáním a zdravím vás vybízejí, abyste provedli potřebné změny a nechali se vyšetřit. Protože vesmír odhaluje věci, které byly dříve pohřbeny pod povrchem, můžete zjistit, že vám někdo hodlá zablokovat cestu k úspěchu. Pohled do minulých životů a karmy vám ukáže, že nyní budete sklízet to, co jste zaseli.

Zdraví

Doufáte, že tvrdá práce bude odměněna, ale někdy jste zmateni nedostatkem uznání od ostatních. Někdy je naše tvrdá práce neviditelná pro ty, na které chceme zapůsobit. Někdy to může být z důvodů, kterým nerozumíme, ale důležitým ponaučením je soustředit se na sebe. Neexistuje nikdo, na koho byste měli zapůsobit více než na sebe. Vložte svou energii do vytvoření co nejzdravějšího těla. Cvičení, strava a odpočinek jsou úkoly, které máte každý den před sebou.

Přečtěte si také